AdrianDworakowski
24WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 7WBA
- 2023–2026
- 41 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 152pktw 10 meczach
- 15,2pktna mecz
- 11,9zbna mecz
- 3,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 428 min | 42:48 |
| Punkty | 152 | 15,2 |
| Zbiórki | 119 | 11,9 |
| — w ataku | 36 | 3,6 |
| — w obronie | 83 | 8,3 |
| Asysty | 32 | 3,2 |
| Przechwyty | 12 | 1,2 |
| Bloki | 8 | 0,8 |
| Straty | 36 | 3,6 |
| Przewinienia | 15 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 175 | 17,5 |
- 41,3%FG64 z 155 z gry
- 15,7%3P11 z 70 za trzy
- 38,2%FT13 z 34 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 64 | 155 | 41,3% |
| Rzuty za dwa | 53 | 85 | 62,4% |
| Rzuty za trzy | 11 | 70 | 15,7% |
| Rzuty wolne | 13 | 34 | 38,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 sty 2026 | P47 : 85 | 43:12 | 20 | 9 | 1 | |
| 14 gru 2025 | P49 : 56 | 44:58 | 12 | 9 | 5 | |
| 30 lis 2025 | Z60 : 48 | 44:04 | 14 | 16 | 6 | |
| 22 lis 2025 | P45 : 102 | 48:00 | 12 | 10 | 6 | |
| 15 lis 2025 | P70 : 82 | 47:01 | 19 | 11 | 2 | |
| 26 paź 2025 | P60 : 85 | 40:57 | 21 | 13 | 0 | |
| 5 paź 2025 | Z71 : 43 | 38:52 | 15 | 13 | 5 | |
| 28 wrz 2025 | Z42 : 41 | 42:37 | 8 | 9 | 1 | |
| 20 wrz 2025 | P46 : 68 | 40:19 | 12 | 20 | 3 | |
| — | Z64 : 53 | 38:01 | 19 | 9 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 41 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 40:51 | 63 | 15,8 | 13,8 | 2,0 | 2,3 | 1,8 | 37,7% | 14,8% | 41,2% |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 34:21 | 92 | 15,3 | 10,7 | 2,0 | 1,2 | 0,3 | 37,8% | 26,2% | 48,1% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 42:48 | 152 | 15,2 | 11,9 | 3,2 | 1,2 | 0,8 | 41,3% | 15,7% | 38,2% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 37:19 | 117 | 16,7 | 11,7 | 1,7 | 1,1 | 0,4 | 38,4% | 16,0% | 65,7% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 33:17 | 121 | 17,3 | 11,0 | 1,1 | 1,1 | 0,4 | 45,8% | 37,5% | 48,6% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 43:28 | 133 | 19,0 | 11,9 | 1,1 | 2,1 | 0,9 | 42,6% | 30,2% | 51,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






