AdrianDworakowski
24WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 3WBA
- 2023–2026
- 41 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 133pktw 7 meczach
- 19,0pktna mecz
- 11,9zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 304 min | 43:28 |
| Punkty | 133 | 19,0 |
| Zbiórki | 83 | 11,9 |
| — w ataku | 31 | 4,4 |
| — w obronie | 52 | 7,4 |
| Asysty | 8 | 1,1 |
| Przechwyty | 15 | 2,1 |
| Bloki | 6 | 0,9 |
| Straty | 19 | 2,7 |
| Przewinienia | 5 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 3,6 |
| Ocena (EFF) | 141 | 20,1 |
- 42,6%FG52 z 122 z gry
- 30,2%3P13 z 43 za trzy
- 51,6%FT16 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 52 | 122 | 42,6% |
| Rzuty za dwa | 39 | 79 | 49,4% |
| Rzuty za trzy | 13 | 43 | 30,2% |
| Rzuty wolne | 16 | 31 | 51,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 lis 2023 | P58 : 112 | 48:00 | 20 | 11 | 1 | |
| 12 lis 2023 | P51 : 57 | 43:07 | 8 | 17 | 2 | |
| 4 lis 2023 | P40 : 63 | 41:58 | 21 | 8 | 0 | |
| 22 paź 2023 | P61 : 78 | 42:32 | 21 | 13 | 1 | |
| 7 paź 2023 | P53 : 75 | 44:01 | 19 | 10 | 2 | |
| 1 paź 2023 | P54 : 79 | 41:07 | 24 | 11 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | P48 : 72 | 43:28 | 20 | 13 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 41 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 40:51 | 63 | 15,8 | 13,8 | 2,0 | 2,3 | 1,8 | 37,7% | 14,8% | 41,2% |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 34:21 | 92 | 15,3 | 10,7 | 2,0 | 1,2 | 0,3 | 37,8% | 26,2% | 48,1% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 42:48 | 152 | 15,2 | 11,9 | 3,2 | 1,2 | 0,8 | 41,3% | 15,7% | 38,2% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 37:19 | 117 | 16,7 | 11,7 | 1,7 | 1,1 | 0,4 | 38,4% | 16,0% | 65,7% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 33:17 | 121 | 17,3 | 11,0 | 1,1 | 1,1 | 0,4 | 45,8% | 37,5% | 48,6% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 43:28 | 133 | 19,0 | 11,9 | 1,1 | 2,1 | 0,9 | 42,6% | 30,2% | 51,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






