AdrianDworakowski
24WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 41 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 121pktw 7 meczach
- 17,3pktna mecz
- 11,0zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 233 min | 33:17 |
| Punkty | 121 | 17,3 |
| Zbiórki | 77 | 11,0 |
| — w ataku | 29 | 4,1 |
| — w obronie | 48 | 6,9 |
| Asysty | 8 | 1,1 |
| Przechwyty | 8 | 1,1 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 20 | 2,9 |
| Przewinienia | 8 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 126 | 18,0 |
- 45,8%FG44 z 96 z gry
- 37,5%3P15 z 40 za trzy
- 48,6%FT18 z 37 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 44 | 96 | 45,8% |
| Rzuty za dwa | 29 | 56 | 51,8% |
| Rzuty za trzy | 15 | 40 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 18 | 37 | 48,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 maj 2024 | P51 : 61 | 48:00 | 23 | 14 | 1 | |
| 20 kwi 2024 | P61 : 79 | 39:52 | 24 | 15 | 2 | |
| 13 kwi 2024 | Z68 : 58 | 43:34 | 27 | 24 | 2 | |
| 6 kwi 2024 | P56 : 112 | 34:07 | 28 | 11 | 1 | |
| 9 mar 2024 | P56 : 66 | 37:01 | 5 | 6 | 1 | |
| 24 lut 2024 | P48 : 68 | 30:22 | 14 | 7 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 41 meczów · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 4 | 40:51 | 63 | 15,8 | 13,8 | 2,0 | 2,3 | 1,8 | 37,7% | 14,8% | 41,2% |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 34:21 | 92 | 15,3 | 10,7 | 2,0 | 1,2 | 0,3 | 37,8% | 26,2% | 48,1% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 10 | 42:48 | 152 | 15,2 | 11,9 | 3,2 | 1,2 | 0,8 | 41,3% | 15,7% | 38,2% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 37:19 | 117 | 16,7 | 11,7 | 1,7 | 1,1 | 0,4 | 38,4% | 16,0% | 65,7% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 33:17 | 121 | 17,3 | 11,0 | 1,1 | 1,1 | 0,4 | 45,8% | 37,5% | 48,6% |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 43:28 | 133 | 19,0 | 11,9 | 1,1 | 2,1 | 0,9 | 42,6% | 30,2% | 51,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






