Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 207 min | 29:37 |
| Punkty | 45 | 6,4 |
| Zbiórki | 14 | 2,0 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 13 | 1,9 |
| Asysty | 8 | 1,1 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 6 | 0,9 |
| Przewinienia | 19 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 31 | 4,4 |
- 31,5%FG17 z 54 z gry
- 32,4%3P11 z 34 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 17 | 54 | 31,5% |
| Rzuty za dwa | 6 | 20 | 30,0% |
| Rzuty za trzy | 11 | 34 | 32,4% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach BANKSTERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | P60 : 74 | 45:08 | 17 | 2 | 4 | |
| 12 maj 2024 | P71 : 80 | 31:37 | 9 | 4 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | P71 : 74 | 22:11 | 5 | 1 | 0 | |
| 7 kwi 2024 | P52 : 89 | 24:03 | 0 | 2 | 0 | |
| 17 mar 2024 | P48 : 75 | 31:48 | 8 | 1 | 1 | |
| 3 mar 2024 | P46 : 64 | 25:53 | 0 | 0 | 1 | |
| 25 lut 2024 | Z68 : 58 | 26:38 | 6 | 4 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 44 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA1. Liga | BANKSTERS | 7 | 29:37 | 45 | 6,4 | 2,0 | 1,1 | 0,7 | 0,3 | 31,5% | 32,4% | — |
| 4WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 39:49 | 7 | 7,0 | 4,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 50,0% | — |
| 3WBA1. Liga | BANKSTERS | 7 | 26:08 | 52 | 7,4 | 3,4 | 1,1 | 0,3 | 0,3 | 37,7% | 34,5% | 50,0% |
| 2WBA2. Liga | BANKSTERS | 5 | 37:41 | 54 | 10,8 | 2,0 | 1,8 | 1,2 | 0,4 | 42,0% | 30,0% | 100,0% |
| 2WBABaraże | BANKSTERS | 1 | 33:42 | 7 | 7,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | 100,0% |
| 1WBA2. Liga | BANKSTERS | 8 | 35:25 | 80 | 10,0 | 2,5 | 2,4 | 1,0 | 0,4 | 40,5% | 16,0% | 72,7% |
| UNBA 502. Liga | BANKSTERS | 8 | 30:20 | 74 | 9,3 | 3,3 | 1,3 | 0,8 | 0,1 | 36,4% | 30,8% | 76,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | BANKSTERS | 3 | 22:12 | 31 | 10,3 | 1,7 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 59,1% | 50,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | BANKSTERS | 4 | 34:36 | 55 | 13,8 | 4,0 | 1,8 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 53,3% | 62,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






