AleksanderŁyczka
3PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 9WBA
- 2022–2026
- 67 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 73pktw 4 meczach
- 18,3pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 144 min | 36:02 |
| Punkty | 73 | 18,3 |
| Zbiórki | 13 | 3,3 |
| — w ataku | 5 | 1,3 |
| — w obronie | 8 | 2,0 |
| Asysty | 14 | 3,5 |
| Przechwyty | 9 | 2,3 |
| Bloki | 1 | 0,3 |
| Straty | 13 | 3,3 |
| Przewinienia | 4 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 58 | 14,5 |
- 43,1%FG28 z 65 z gry
- 25,0%3P8 z 32 za trzy
- 81,8%FT9 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 65 | 43,1% |
| Rzuty za dwa | 20 | 33 | 60,6% |
| Rzuty za trzy | 8 | 32 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 11 | 81,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 paź 2026 | Z80 : 68 | 35:16 | 16 | 2 | 3 | |
| 11 paź 2026 | Z68 : 51 | 25:16 | 11 | 4 | 5 | |
| 4 paź 2026 | Z69 : 56 | 45:52 | 27 | 5 | 4 | |
| 27 wrz 2026 | Z90 : 60 | 37:42 | 19 | 2 | 2 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 67 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 4 | 36:02 | 73 | 18,3 | 3,3 | 3,5 | 2,3 | 0,3 | 43,1% | 25,0% | 81,8% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 40:14 | 244 | 18,8 | 3,5 | 2,8 | 1,5 | 0,2 | 44,3% | 30,1% | 66,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 26:33 | 96 | 8,0 | 1,8 | 1,2 | 0,8 | 0,3 | 36,8% | 31,8% | 60,0% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 9 | 41:16 | 111 | 12,3 | 2,4 | 2,7 | 1,0 | 0,2 | 41,8% | 30,6% | 73,7% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 28:32 | 112 | 9,3 | 2,7 | 1,8 | 1,1 | 0,2 | 44,7% | 30,0% | 69,6% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 7 | 24:38 | 47 | 6,7 | 2,3 | 1,6 | 0,4 | 0,3 | 41,5% | 36,4% | 83,3% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 16:17 | 39 | 3,9 | 1,6 | 0,7 | 0,3 | 0,1 | 26,7% | 16,7% | 52,4% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






