Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 330 min | 30:01 |
| Punkty | 44 | 4,0 |
| Zbiórki | 40 | 3,6 |
| — w ataku | 13 | 1,2 |
| — w obronie | 27 | 2,5 |
| Asysty | 7 | 0,6 |
| Przechwyty | 10 | 0,9 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 14 | 1,3 |
| Przewinienia | 22 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 28 | 2,5 |
- 21,1%FG15 z 71 z gry
- 18,5%3P10 z 54 za trzy
- 44,4%FT4 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 71 | 21,1% |
| Rzuty za dwa | 5 | 17 | 29,4% |
| Rzuty za trzy | 10 | 54 | 18,5% |
| Rzuty wolne | 4 | 9 | 44,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach TEAM U. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z69 : 60 | 40:46 | 3 | 3 | 0 | |
| 7 cze 2025 | Z57 : 53 | 25:51 | 5 | 4 | 0 | |
| 17 maj 2025 | P64 : 66 | 30:03 | 3 | 6 | 0 | |
| 10 maj 2025 | P61 : 67 | 23:34 | 1 | 1 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | Z61 : 48 | 26:25 | 6 | 3 | 0 | |
| 12 kwi 2025 | Z81 : 51 | 29:15 | 5 | 7 | 0 | |
| 23 mar 2025 | P69 : 71 | 29:07 | 0 | 5 | 2 | |
| 15 mar 2025 | Z71 : 66 | 36:02 | 3 | 6 | 2 | |
| 8 mar 2025 | Z75 : 62 | 28:34 | 4 | 0 | 1 | |
| 1 mar 2025 | P0 : 20 | 33:13 | 10 | 2 | 1 | |
| 22 lut 2025 | P49 : 58 | 27:16 | 4 | 3 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 70 meczów · 8 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 4 | 26:26 | 38 | 9,5 | 3,8 | 0,5 | 0,8 | 0,0 | 28,9% | 22,9% | 57,1% |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 22:57 | 45 | 5,6 | 3,8 | 0,8 | 0,6 | 0,1 | 30,8% | 32,3% | 75,0% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 25:00 | 39 | 5,6 | 3,1 | 0,7 | 1,0 | 0,1 | 36,8% | 30,0% | 40,0% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 11 | 30:01 | 44 | 4,0 | 3,6 | 0,6 | 0,9 | 0,2 | 21,1% | 18,5% | 44,4% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 36:27 | 13 | 13,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 30,0% | 22,2% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | TEAM U | 7 | 33:15 | 52 | 7,4 | 5,1 | 1,4 | 1,3 | 0,6 | 35,1% | 31,0% | 75,0% |
| 4WBA3. Liga | TEAM U | 13 | 29:14 | 84 | 6,5 | 4,0 | 1,8 | 1,2 | 0,1 | 35,6% | 32,7% | 42,9% |
| 3WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 9 | 27:05 | 60 | 6,7 | 5,2 | 2,6 | 1,2 | 0,1 | 29,6% | 22,6% | 50,0% |
| 2WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 10 | 30:27 | 46 | 4,6 | 6,0 | 1,1 | 0,3 | 0,1 | 23,9% | 7,1% | 55,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






