AndrzejDziedziewicz
13POLSKA KLUB SPORTOWYLiga Mistrzów · 6WBA
- 2024–2026
- 25 meczów w karierze
- 6 sezonów
- 2 drużyny
- 19pktw 5 meczach
- 3,8pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 92 min | 18:20 |
| Punkty | 19 | 3,8 |
| Zbiórki | 17 | 3,4 |
| — w ataku | 3 | 0,6 |
| — w obronie | 14 | 2,8 |
| Asysty | 4 | 0,8 |
| Przechwyty | 9 | 1,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 1,0 |
| Przewinienia | 15 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 27 | 5,4 |
- 34,6%FG9 z 26 z gry
- 9,1%3P1 z 11 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 26 | 34,6% |
| Rzuty za dwa | 8 | 15 | 53,3% |
| Rzuty za trzy | 1 | 11 | 9,1% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 maj 2025 | P62 : 69 | 23:23 | 2 | 2 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | P57 : 67 | 30:49 | 9 | 3 | 0 | |
| 13 kwi 2025 | P71 : 78 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P71 : 80 | 8:55 | 6 | 5 | 2 | |
| 16 mar 2025 | P71 : 72 | 28:31 | 2 | 7 | 2 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 25 meczów · 6 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | GORYLA PL | 3 | 45:21 | 61 | 20,3 | 13,3 | 3,3 | 4,0 | 0,0 | 48,6% | 52,6% | 100,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 12:30 | 9 | 9,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 42,9% | 60,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 22:19 | 10 | 10,0 | 2,0 | 0,0 | 3,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 5 | 18:20 | 19 | 3,8 | 3,4 | 0,8 | 1,8 | 0,0 | 34,6% | 9,1% | — |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 14:37 | 5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 33,3% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 34:33 | 25 | 12,5 | 8,0 | 2,5 | 6,0 | 1,5 | 45,5% | 28,6% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 34:00 | 161 | 14,6 | 9,4 | 3,5 | 5,7 | 0,2 | 58,0% | 31,4% | 76,9% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:07 | 17 | 17,0 | 7,0 | 6,0 | 7,0 | 0,0 | 46,7% | 37,5% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






