Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 279 min | 25:20 |
| Punkty | 108 | 9,8 |
| Zbiórki | 33 | 3,0 |
| — w ataku | 18 | 1,6 |
| — w obronie | 15 | 1,4 |
| Asysty | 16 | 1,5 |
| Przechwyty | 11 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 14 | 1,3 |
| Przewinienia | 28 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 49 | 4,5 |
| Ocena (EFF) | 54 | 4,9 |
- 29,9%FG32 z 107 z gry
- 9,7%3P3 z 31 za trzy
- 62,1%FT41 z 66 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 107 | 29,9% |
| Rzuty za dwa | 29 | 76 | 38,2% |
| Rzuty za trzy | 3 | 31 | 9,7% |
| Rzuty wolne | 41 | 66 | 62,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (7WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z55 : 53 | 30:30 | 15 | 6 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z54 : 42 | 30:31 | 11 | 3 | 3 | |
| 6 gru 2025 | Z72 : 50 | 27:40 | 8 | 1 | 2 | |
| 30 lis 2025 | Z79 : 56 | 28:51 | 13 | 7 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z52 : 46 | 27:01 | 15 | 2 | 0 | |
| 15 lis 2025 | Z59 : 44 | 25:46 | 6 | 5 | 3 | |
| 25 paź 2025 | P49 : 59 | 30:33 | 10 | 0 | 1 | |
| 18 paź 2025 | P74 : 81 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 paź 2025 | P41 : 50 | 27:52 | 6 | 4 | 2 | |
| 4 paź 2025 | Z73 : 47 | 19:43 | 12 | 2 | 2 | |
| 27 wrz 2025 | Z65 : 56 | 30:15 | 12 | 3 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 44 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 3 | 30:40 | 36 | 12,0 | 3,3 | 2,0 | 3,0 | 0,3 | 65,0% | 50,0% | 54,5% |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 10 | 37:36 | 122 | 12,2 | 3,7 | 2,7 | 1,4 | 0,0 | 32,3% | 33,3% | 51,9% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 11 | 25:20 | 108 | 9,8 | 3,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 29,9% | 9,7% | 62,1% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 7 | 14:43 | 27 | 3,9 | 1,3 | 0,9 | 1,0 | 0,1 | 30,0% | 0,0% | 56,3% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 12 | 22:30 | 76 | 6,3 | 2,1 | 1,8 | 2,7 | 0,0 | 36,0% | 35,7% | 66,7% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






