ArturJastrząb
- 2021–2026
- 81 meczów
- 11 sezonów
- 3 drużyny
- 1287pktw karierze
- 15,9pktna mecz
- 6,0zbna mecz
- 2,0astna mecz
Wykresy na tle ligi, mapa rzutów i forma liczą się dla jednych rozgrywek — wybierz sezon i drużynę wyżej. Niżej: cała kariera.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2909 min | 35:55 |
| Punkty | 1287 | 15,9 |
| Zbiórki | 487 | 6,0 |
| — w ataku | 140 | 1,7 |
| — w obronie | 347 | 4,3 |
| Asysty | 158 | 2,0 |
| Przechwyty | 101 | 1,2 |
| Bloki | 24 | 0,3 |
| Straty | 144 | 1,8 |
| Przewinienia | 169 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 303 | 3,7 |
| Ocena (EFF) | 1374 | 17,0 |
- 51,0%FG477 z 936 z gry
- 28,6%3P42 z 147 za trzy
- 78,4%FT291 z 371 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 477 | 936 | 51,0% |
| Rzuty za dwa | 435 | 789 | 55,1% |
| Rzuty za trzy | 42 | 147 | 28,6% |
| Rzuty wolne | 291 | 371 | 78,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktów2 razy · ostatnio z TEAM EUROPE, 21 paź 2023
- Mecz 15+ zbiórekz TARCHO TERROR, 29 paź 2023
- Mecz 7+ asyst2 razy · ostatnio z HANTLE I GARY, 14 kwi 2024
- Mecz 5+ przechwytówz MSJ VISION, 12 lis 2023
- Double-double10 razy · ostatnio z RUN'N GUN, 26 paź 2025
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1287
- 50 meczówrozegranych meczów: 79
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TEAM EUROPE21 paź 202334pkt5zb3as39eff
TARCHO TERROR29 paź 202325pkt17zb3as35eff
BLAZERS16 kwi 202330pkt12zb6as34eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






