Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 161 min | 20:10 |
| Punkty | 46 | 5,8 |
| Zbiórki | 20 | 2,5 |
| — w ataku | 2 | 0,3 |
| — w obronie | 18 | 2,3 |
| Asysty | 4 | 0,5 |
| Przechwyty | 3 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 1,1 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 37 | 4,6 |
- 37,5%FG15 z 40 z gry
- 42,3%3P11 z 26 za trzy
- 71,4%FT5 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 40 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 4 | 14 | 28,6% |
| Rzuty za trzy | 11 | 26 | 42,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 7 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 lis 2023 | P47 : 62 | 7:49 | 3 | 3 | 1 | |
| 19 lis 2023 | P50 : 63 | 14:58 | 2 | 0 | 0 | |
| 5 lis 2023 | Z85 : 52 | 21:10 | 13 | 2 | 1 | |
| 29 paź 2023 | P66 : 71 | 9:15 | 3 | 2 | 0 | |
| 22 paź 2023 | P68 : 82 | 28:13 | 8 | 2 | 1 | |
| 8 paź 2023 | Z73 : 69 | 21:37 | 3 | 4 | 0 | |
| 1 paź 2023 | Z71 : 68 | 33:31 | 6 | 5 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | Z61 : 53 | 24:49 | 8 | 2 | 0 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 55 meczów · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | OSTAP RUSZTOWANIA | 12 | 31:34 | 124 | 10,3 | 5,0 | 1,4 | 0,8 | 0,1 | 44,8% | 37,0% | 74,4% |
| 8WBABaraże | OSTAP RUSZTOWANIA | 1 | 42:55 | 9 | 9,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 30,0% | 42,9% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 31:06 | 14 | 3,5 | 6,3 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 25,0% | 15,4% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 8 | 26:57 | 75 | 9,4 | 3,9 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 39,3% | 35,1% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 10 | 29:48 | 51 | 5,1 | 4,9 | 1,0 | 0,9 | 0,2 | 34,4% | 21,2% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 5 | 22:29 | 35 | 7,0 | 3,0 | 1,2 | 0,8 | 0,2 | 35,3% | 30,4% | 80,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 8 | 20:10 | 46 | 5,8 | 2,5 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 37,5% | 42,3% | 71,4% |
| 2WBA1. Liga | BLAZERS | 7 | 20:55 | 43 | 6,1 | 2,9 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 34,2% | 30,0% | 88,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






