Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 295 min | 29:27 |
| Punkty | 64 | 6,4 |
| Zbiórki | 15 | 1,5 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 12 | 1,2 |
| Asysty | 12 | 1,2 |
| Przechwyty | 6 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 11 | 1,1 |
| Przewinienia | 21 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 7 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 48 | 4,8 |
- 41,9%FG26 z 62 z gry
- 21,4%3P6 z 28 za trzy
- 60,0%FT6 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 62 | 41,9% |
| Rzuty za dwa | 20 | 34 | 58,8% |
| Rzuty za trzy | 6 | 28 | 21,4% |
| Rzuty wolne | 6 | 10 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach BAT MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 lis 2023 | P60 : 62 | 24:26 | 0 | 2 | 1 | |
| 19 lis 2023 | Z67 : 62 | 28:16 | 4 | 2 | 3 | |
| 12 lis 2023 | Z91 : 65 | 33:55 | 6 | 1 | 2 | |
| 5 lis 2023 | Z88 : 84 | 30:31 | 4 | 2 | 0 | |
| 29 paź 2023 | Z65 : 45 | 25:30 | 7 | 4 | 1 | |
| 21 paź 2023 | Z74 : 57 | 33:17 | 0 | 0 | 1 | |
| 15 paź 2023 | P88 : 101 | 35:12 | 20 | 1 | 3 | |
| 8 paź 2023 | P45 : 61 | 26:13 | 4 | 1 | 0 | |
| 1 paź 2023 | P53 : 65 | 21:52 | 1 | 1 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | Z79 : 49 | 35:22 | 18 | 1 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 66 meczów · 8 sezonów · 7 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 4 | 20:33 | 11 | 2,8 | 2,3 | 0,8 | 0,0 | 0,5 | 31,3% | 11,1% | — |
| 7WBA1. Liga | GRUBE RYBY | 10 | 25:17 | 38 | 3,8 | 2,1 | 0,9 | 0,2 | 0,0 | 27,8% | 20,0% | 33,3% |
| 6WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 27:59 | 23 | 3,8 | 3,2 | 1,7 | 0,8 | 0,0 | 30,8% | 23,5% | 75,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 1 | 44:19 | 13 | 13,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 5 | 38:35 | 46 | 9,2 | 4,0 | 1,2 | 0,4 | 0,2 | 34,0% | 33,3% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 10 | 29:27 | 64 | 6,4 | 1,5 | 1,2 | 0,6 | 0,2 | 41,9% | 21,4% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 10 | 34:27 | 46 | 4,6 | 2,6 | 1,1 | 0,6 | 0,1 | 24,6% | 21,7% | 57,1% |
| 1WBA2. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 30:16 | 28 | 3,5 | 2,3 | 0,6 | 0,6 | 0,0 | 23,8% | 28,0% | 16,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | THUNDER FALCONS | 8 | 37:26 | 92 | 11,5 | 4,3 | 1,4 | 1,0 | 0,1 | 39,8% | 32,5% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | THUNDER FALCONS | 4 | 40:44 | 28 | 7,0 | 4,0 | 2,0 | 0,8 | 0,0 | 34,3% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






