Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 188 min | 14:27 |
| Punkty | 43 | 3,3 |
| Zbiórki | 12 | 0,9 |
| — w ataku | 4 | 0,3 |
| — w obronie | 8 | 0,6 |
| Asysty | 10 | 0,8 |
| Przechwyty | 4 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 5 | 0,4 |
| Przewinienia | 4 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 27 | 2,1 |
- 37,5%FG18 z 48 z gry
- 18,2%3P4 z 22 za trzy
- 30,0%FT3 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 48 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 14 | 26 | 53,8% |
| Rzuty za trzy | 4 | 22 | 18,2% |
| Rzuty wolne | 3 | 10 | 30,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 16 cze 2024 | Z83 : 72 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 9 cze 2024 | Z66 : 40 | 12:43 | 0 | 0 | 1 | |
| 26 maj 2024 | Z57 : 52 | 3:01 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z89 : 84 | 14:10 | 2 | 0 | 1 | |
| 21 kwi 2024 | Z80 : 64 | 17:37 | 0 | 3 | 2 | |
| 14 kwi 2024 | Z67 : 47 | 12:13 | 3 | 0 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | Z89 : 52 | 16:38 | 2 | 1 | 3 | |
| 24 mar 2024 | Z89 : 65 | 20:46 | 8 | 1 | 1 | |
| 17 mar 2024 | Z81 : 58 | 29:07 | 9 | 3 | 1 | |
| 10 mar 2024 | P73 : 77 | 0:37 | 0 | 0 | 0 | |
| 3 mar 2024 | P53 : 59 | 26:37 | 5 | 1 | 0 | |
| 25 lut 2024 | P96 : 101 | 14:04 | 3 | 1 | 0 | |
| 18 lut 2024 | Z77 : 67 | 20:22 | 11 | 2 | 0 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 85 meczów · 8 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 35:15 | 41 | 8,2 | 4,6 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 28,9% | 27,6% | 63,6% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 23:39 | 96 | 8,0 | 2,3 | 0,7 | 0,3 | 0,0 | 42,5% | 32,7% | 54,5% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 11 | 23:15 | 83 | 7,5 | 3,4 | 1,2 | 0,7 | 0,1 | 39,2% | 36,6% | 46,2% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 8 | 31:56 | 113 | 14,1 | 3,1 | 1,3 | 0,5 | 0,0 | 34,7% | 38,0% | 63,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 17:34 | 20 | 3,3 | 3,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 34,8% | 21,4% | 33,3% |
| 6WBA2. Liga | TEAM U | 5 | 43:55 | 116 | 23,2 | 4,2 | 1,6 | 1,0 | 0,0 | 50,6% | 40,5% | 81,0% |
| 6WBABaraże | TEAM U | 1 | 36:00 | 29 | 29,0 | 7,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 55,0% | 33,3% | 57,1% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 4 | 21:19 | 28 | 7,0 | 3,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 29,4% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 14:27 | 43 | 3,3 | 0,9 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 18,2% | 30,0% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 9 | 16:12 | 29 | 3,2 | 1,4 | 0,3 | 0,1 | 0,0 | 32,4% | 23,1% | 40,0% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 11 | 16:44 | 53 | 4,8 | 1,9 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 48,9% | 25,0% | 54,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






