DominikKlusek
- 2023–2026
- 28 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 210pktw karierze
- 7,5pktna mecz
- 6,1zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 977 min | 34:54 |
| Punkty | 210 | 7,5 |
| Zbiórki | 170 | 6,1 |
| — w ataku | 29 | 1,0 |
| — w obronie | 141 | 5,0 |
| Asysty | 52 | 1,9 |
| Przechwyty | 21 | 0,8 |
| Bloki | 7 | 0,3 |
| Straty | 64 | 2,3 |
| Przewinienia | 72 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 70 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 227 | 8,1 |
- 40,5%FG79 z 195 z gry
- 29,3%3P17 z 58 za trzy
- 39,8%FT35 z 88 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 79 | 195 | 40,5% |
| Rzuty za dwa | 62 | 137 | 45,3% |
| Rzuty za trzy | 17 | 58 | 29,3% |
| Rzuty wolne | 35 | 88 | 39,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 6 | 38:43 | 46 | 7,7 | 5,3 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 43,9% | 33,3% | 45,5% |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 35:55 | 0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 2 | 36:12 | 18 | 9,0 | 5,0 | 2,5 | 0,0 | 0,5 | 46,2% | 50,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 32:35 | 55 | 6,9 | 8,4 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 35,1% | 10,0% | 56,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 33:34 | 83 | 8,3 | 5,3 | 1,7 | 0,6 | 0,3 | 44,0% | 29,2% | 25,0% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 40:16 | 8 | 8,0 | 5,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






