DominikKlusek
21TARCHO TERROR3. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 55pktw 8 meczach
- 6,9pktna mecz
- 8,4zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 261 min | 32:35 |
| Punkty | 55 | 6,9 |
| Zbiórki | 67 | 8,4 |
| — w ataku | 15 | 1,9 |
| — w obronie | 52 | 6,5 |
| Asysty | 15 | 1,9 |
| Przechwyty | 7 | 0,9 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 16 | 2,0 |
| Przewinienia | 13 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 19 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 82 | 10,3 |
- 35,1%FG20 z 57 z gry
- 10,0%3P1 z 10 za trzy
- 56,0%FT14 z 25 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 57 | 35,1% |
| Rzuty za dwa | 19 | 47 | 40,4% |
| Rzuty za trzy | 1 | 10 | 10,0% |
| Rzuty wolne | 14 | 25 | 56,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (4WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2024 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | Z66 : 65 | 25:13 | 10 | 4 | 1 | |
| 21 kwi 2024 | P81 : 84 | 49:04 | 11 | 15 | 5 | |
| 14 kwi 2024 | Z51 : 41 | 36:34 | 2 | 13 | 3 | |
| 23 mar 2024 | P62 : 63 | 34:12 | 4 | 6 | 2 | |
| 17 mar 2024 | P39 : 56 | 45:00 | 13 | 8 | 1 | |
| 3 mar 2024 | P65 : 69 | 32:21 | 13 | 10 | 1 | |
| 25 lut 2024 | P55 : 56 | 38:19 | 2 | 11 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 28 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 6 | 38:43 | 46 | 7,7 | 5,3 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 43,9% | 33,3% | 45,5% |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 35:55 | 0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 2 | 36:12 | 18 | 9,0 | 5,0 | 2,5 | 0,0 | 0,5 | 46,2% | 50,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 32:35 | 55 | 6,9 | 8,4 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 35,1% | 10,0% | 56,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 33:34 | 83 | 8,3 | 5,3 | 1,7 | 0,6 | 0,3 | 44,0% | 29,2% | 25,0% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 40:16 | 8 | 8,0 | 5,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






