DominikKlusek
21TARCHO TERROR2. Liga · 8WBA
- 2023–2026
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 46pktw 6 meczach
- 7,7pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 232 min | 38:43 |
| Punkty | 46 | 7,7 |
| Zbiórki | 32 | 5,3 |
| — w ataku | 3 | 0,5 |
| — w obronie | 29 | 4,8 |
| Asysty | 7 | 1,2 |
| Przechwyty | 6 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 7 | 1,2 |
| Przewinienia | 17 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 55 | 9,2 |
- 43,9%FG18 z 41 z gry
- 33,3%3P5 z 15 za trzy
- 45,5%FT5 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 41 | 43,9% |
| Rzuty za dwa | 13 | 26 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 5 | 15 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 11 | 45,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (8WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 maj 2026 | P77 : 84 | 40:45 | 8 | 3 | 3 | |
| 10 maj 2026 | P66 : 67 | 48:00 | 0 | 9 | 2 | |
| 25 kwi 2026 | P81 : 88 | 34:38 | 12 | 5 | 0 | |
| 11 kwi 2026 | P56 : 71 | 32:21 | 6 | 4 | 1 | |
| 1 mar 2026 | P70 : 79 | 39:55 | 12 | 7 | 1 | |
| 22 lut 2026 | P38 : 71 | 36:37 | 8 | 4 | 0 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 28 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 6 | 38:43 | 46 | 7,7 | 5,3 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 43,9% | 33,3% | 45,5% |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 35:55 | 0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 2 | 36:12 | 18 | 9,0 | 5,0 | 2,5 | 0,0 | 0,5 | 46,2% | 50,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 32:35 | 55 | 6,9 | 8,4 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 35,1% | 10,0% | 56,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 33:34 | 83 | 8,3 | 5,3 | 1,7 | 0,6 | 0,3 | 44,0% | 29,2% | 25,0% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 40:16 | 8 | 8,0 | 5,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






