DominikKlusek
3TARCHO TERROR2. Liga · 3WBA
- 2023–2026
- 28 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 83pktw 10 meczach
- 8,3pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 336 min | 33:34 |
| Punkty | 83 | 8,3 |
| Zbiórki | 53 | 5,3 |
| — w ataku | 8 | 0,8 |
| — w obronie | 45 | 4,5 |
| Asysty | 17 | 1,7 |
| Przechwyty | 6 | 0,6 |
| Bloki | 3 | 0,3 |
| Straty | 29 | 2,9 |
| Przewinienia | 30 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 31 | 3,1 |
| Ocena (EFF) | 61 | 6,1 |
- 44,0%FG33 z 75 z gry
- 29,2%3P7 z 24 za trzy
- 25,0%FT10 z 40 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 75 | 44,0% |
| Rzuty za dwa | 26 | 51 | 51,0% |
| Rzuty za trzy | 7 | 24 | 29,2% |
| Rzuty wolne | 10 | 40 | 25,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (3WBA) w barwach TARCHO TERROR. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2023 | Z52 : 41 | 41:58 | 8 | 10 | 3 | |
| 18 lis 2023 | P48 : 96 | 30:56 | 10 | 5 | 0 | |
| 12 lis 2023 | P47 : 67 | 37:45 | 7 | 8 | 1 | |
| 5 lis 2023 | P58 : 72 | 28:55 | 11 | 6 | 2 | |
| 29 paź 2023 | P45 : 65 | 30:18 | 8 | 3 | 1 | |
| 22 paź 2023 | P56 : 79 | 42:12 | 12 | 7 | 2 | |
| 15 paź 2023 | Z71 : 69 | 38:22 | 9 | 6 | 4 | |
| 11 paź 2023 | P50 : 62 | 29:04 | 5 | 3 | 3 | |
| 1 paź 2023 | P41 : 67 | 32:38 | 7 | 0 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | P39 : 116 | 23:33 | 6 | 5 | 0 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 28 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 6 | 38:43 | 46 | 7,7 | 5,3 | 1,2 | 1,0 | 0,0 | 43,9% | 33,3% | 45,5% |
| 7WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 1 | 35:55 | 0 | 0,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 2 | 36:12 | 18 | 9,0 | 5,0 | 2,5 | 0,0 | 0,5 | 46,2% | 50,0% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | TARCHO TERROR | 8 | 32:35 | 55 | 6,9 | 8,4 | 1,9 | 0,9 | 0,3 | 35,1% | 10,0% | 56,0% |
| 3WBA2. Liga | TARCHO TERROR | 10 | 33:34 | 83 | 8,3 | 5,3 | 1,7 | 0,6 | 0,3 | 44,0% | 29,2% | 25,0% |
| 3WBABaraże | TARCHO TERROR | 1 | 40:16 | 8 | 8,0 | 5,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 50,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






