9 marca 2024, 20:003. Liga, sezon 4WBAWBA ARENA - BOISKO B
GDS WILKI RADZYMINgospodarzwynik 73 do 49
GRZECHOTNIKI LOMIANKIgość
Statystyki
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kacper Lazicki | 4 | 31:22 | 17 | 6 | 13 | 46,2% | 5 | 9 | 1 | 4 | 25,0% | 4 | 5 | 80,0% | 6 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 3 | 16 | 6 |
| Maciej Wytrykowski | 1 | 34:10 | 14 | 5 | 10 | 50,0% | 4 | 4 | 1 | 6 | 16,7% | 3 | 4 | 75,0% | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 13 | 17 |
| Mikolaj Banach | 12 | 36:58 | 12 | 6 | 8 | 75,0% | 6 | 8 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 5 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 21 | 16 |
| Jakub Wasilewski | 8 | 35:19 | 12 | 6 | 13 | 46,2% | 6 | 12 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 10 | 14 |
| Wojciech Jurkiewicz | 10 | 14:49 | 9 | 3 | 5 | 60,0% | 1 | 2 | 2 | 3 | 66,7% | 1 | 1 | 100,0% | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 | 14 |
| Adam Sobieski | 17 | 35:01 | 6 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0,0% | 10 | 4 | 6 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 19 | 18 |
| Dominik Szymanski | 7 | 26:40 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 2 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 19 |
| Lukasz Calka | 19 | 25:38 | 1 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 50,0% | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | -1 | 16 |
| Razem | — | 239:57 | 73 | 30 | 63 | 47,6% | 26 | 46 | 4 | 17 | 23,5% | 9 | 14 | 64,3% | 36 | 10 | 26 | 15 | 11 | 1 | 10 | 12 | 14 | 88 | — |
| Zawodnik | #Numer na koszulce | MINMinuty na parkiecie | PTSPunkty | FGMRzuty z gry trafione | FGARzuty z gry oddane | FG%Skuteczność rzutów z gry | 2PMRzuty za dwa trafione | 2PARzuty za dwa oddane | 3PMRzuty za trzy trafione | 3PARzuty za trzy oddane | 3P%Skuteczność rzutów za trzy | FTMRzuty wolne trafione | FTARzuty wolne oddane | FT%Skuteczność rzutów wolnych | REBZbiórki razem | OREBZbiórki w ataku | DREBZbiórki w obronie | ASTAsysty | STLPrzechwyty | BLKBloki | TOStraty | PFPrzewinienia własne | PFDPrzewinienia wymuszone na przeciwniku | EFFWskaźnik skuteczności | +/-Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kamil Bauer | 23 | 31:37 | 15 | 5 | 11 | 45,5% | 5 | 11 | 0 | 0 | — | 5 | 9 | 55,6% | 7 | 3 | 4 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 5 | 9 | -23 |
| Dominik Leszczynski | 0 | 33:55 | 8 | 3 | 6 | 50,0% | 3 | 6 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 100,0% | 4 | 1 | 3 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 13 | -15 |
| Pawel Kaczmarczyk | 00 | 26:04 | 7 | 3 | 6 | 50,0% | 2 | 5 | 1 | 1 | 100,0% | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7 | -6 |
| Kuba Ptasinski | 21 | 25:45 | 5 | 2 | 6 | 33,3% | 1 | 3 | 1 | 3 | 33,3% | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 5 | -11 |
| Mateusz Nesterowicz | 1 | 24:16 | 4 | 2 | 6 | 33,3% | 2 | 5 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | -2 | -14 |
| Marcin Tutakowski | 99 | 21:16 | 4 | 2 | 5 | 40,0% | 2 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 5 | -6 |
| Mateusz Bielinski | 8 | 26:43 | 2 | 1 | 7 | 14,3% | 1 | 4 | 0 | 3 | 0,0% | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -18 |
| Michal Karaszewski | 37 | 27:51 | 2 | 1 | 4 | 25,0% | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | -15 |
| Zbigniew Korniluk | 3 | 22:31 | 2 | 1 | 5 | 20,0% | 1 | 4 | 0 | 1 | 0,0% | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | -12 |
| Razem | — | 239:58 | 49 | 20 | 56 | 35,7% | 18 | 46 | 2 | 10 | 20,0% | 7 | 11 | 63,6% | 33 | 10 | 23 | 13 | 4 | 0 | 19 | 14 | 12 | 40 | — |
- #
- Numer na koszulce
- MIN
- Minuty na parkiecie
- PTS
- Punkty
- FGM
- Rzuty z gry trafione
- FGA
- Rzuty z gry oddane
- FG%
- Skuteczność rzutów z gry
- 2PM
- Rzuty za dwa trafione
- 2PA
- Rzuty za dwa oddane
- 3PM
- Rzuty za trzy trafione
- 3PA
- Rzuty za trzy oddane
- 3P%
- Skuteczność rzutów za trzy
- FTM
- Rzuty wolne trafione
- FTA
- Rzuty wolne oddane
- FT%
- Skuteczność rzutów wolnych
- REB
- Zbiórki razem
- OREB
- Zbiórki w ataku
- DREB
- Zbiórki w obronie
- AST
- Asysty
- STL
- Przechwyty
- BLK
- Bloki
- TO
- Straty
- PF
- Przewinienia własne
- PFD
- Przewinienia wymuszone na przeciwniku
- EFF
- Wskaźnik skuteczności: punkty, zbiórki, asysty, przechwyty i bloki na plus, niecelne rzuty z gry, niecelne rzuty wolne i straty na minus. Przewinienia nie wchodzą do wzoru — ani własne, ani wymuszone.
- +/-
- Różnica punktowa przy tym zawodniku na parkiecie
Porównanie drużyn
| Statystyka | GDS WILKI RADZYMIN | GRZECHOTNIKI LOMIANKI |
|---|---|---|
| Punkty za 2 wyższy % = lepiej | 5226/46 · 56,5%, lepszy wynik | 3618/46 · 39,1% |
| Punkty za 3 wyższy % = lepiej | 124/17 · 23,5%, lepszy wynik | 62/10 · 20,0% |
| Punkty z wolnych wyższy % = lepiej | 99/14 · 64,3%, lepszy wynik | 77/11 · 63,6% |
| Zbiórki w obronie | 26, lepszy wynik | 23 |
| Zbiórki w ataku | 10 | 10 |
| Asysty | 15, lepszy wynik | 13 |
| Przechwyty | 11, lepszy wynik | 4 |
| Straty mniej = lepiej | 10, lepszy wynik | 19 |
Długość paska to udział w parze, liczony osobno w każdym wierszu — wiersze mają różne jednostki i nie leżą na wspólnej skali. Pogrubiona jest ta liczba, która w danym wierszu wypadła lepiej. W trzech wierszach punktowych pasek rysuje zdobyte punkty, a porównywana jest skuteczność, więc pogrubiony procent bywa przy krótszym pasku; przy stratach lepszy jest wynik mniejszy.
Skuteczności nie ma w bazie — liczy się z trafionych i oddanych rzutów przy każdym wyświetleniu. Kreska w kolumnie skuteczności znaczy „nie rzucał”, a nie „nie trafił”. Wiersz „Razem” liczy skuteczność z sum drużyny, nie jako średnią skuteczności zawodników, a kolumny „+/-” nie sumuje wcale: okna gry zawodników nakładają się, więc suma liczyłaby te same punkty po kilka razy.
Przebieg meczu
Zapisu zdarzeń i mapy rzutów tego meczu nie mamy jeszcze w bazie. Możemy je teraz pobrać ze źródła — potrwa to kilkanaście sekund, a potem zostaną tu na stałe.






