FilipTurkowski
11POLSKA KLUB SPORTOWY2. Liga · 4WBA
- 2024–2026
- 45 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 46pktw 4 meczach
- 11,5pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 4,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 117 min | 29:15 |
| Punkty | 46 | 11,5 |
| Zbiórki | 8 | 2,0 |
| — w ataku | 3 | 0,8 |
| — w obronie | 5 | 1,3 |
| Asysty | 18 | 4,5 |
| Przechwyty | 12 | 3,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 3,0 |
| Przewinienia | 1 | 0,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 44 | 11,0 |
- 47,7%FG21 z 44 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 37,5%FT3 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 21 | 44 | 47,7% |
| Rzuty za dwa | 20 | 36 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 3 | 8 | 37,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach POLSKA KLUB SPORTOWY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 maj 2024 | Z81 : 57 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 kwi 2024 | Z75 : 62 | 48:00 | 18 | 3 | 4 | |
| 6 kwi 2024 | Z81 : 56 | 33:58 | 14 | 1 | 7 | |
| 25 lut 2024 | Z70 : 55 | 35:01 | 14 | 4 | 7 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 45 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 33:08 | 84 | 9,3 | 4,3 | 4,1 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | 26,7% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 33:34 | 69 | 7,7 | 2,3 | 3,2 | 1,1 | 0,1 | 38,0% | 16,7% | 64,7% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 40:00 | 11 | 11,0 | 3,0 | 8,0 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 50,0% | 66,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 43:09 | 160 | 16,0 | 3,5 | 5,0 | 2,0 | 0,0 | 50,9% | 29,0% | 62,9% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 33:31 | 18 | 18,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 88,9% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 37:36 | 141 | 14,1 | 2,1 | 3,8 | 1,4 | 0,0 | 46,3% | 33,3% | 76,8% |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 42:13 | 12 | 12,0 | 6,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 83,3% | 100,0% | 25,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 29:15 | 46 | 11,5 | 2,0 | 4,5 | 3,0 | 0,0 | 47,7% | 12,5% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






