GlebPoliakov
30BLAZERSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2025–2026
- 39 meczów w karierze
- 3 sezony
- 3 drużyny
- 53pktw 7 meczach
- 7,6pktna mecz
- 3,4zbna mecz
- 3,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 176 min | 25:09 |
| Punkty | 53 | 7,6 |
| Zbiórki | 24 | 3,4 |
| — w ataku | 10 | 1,4 |
| — w obronie | 14 | 2,0 |
| Asysty | 27 | 3,9 |
| Przechwyty | 15 | 2,1 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 6 | 0,9 |
| Przewinienia | 16 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 103 | 14,7 |
- 66,7%FG20 z 30 z gry
- 33,3%3P3 z 9 za trzy
- 83,3%FT10 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 30 | 66,7% |
| Rzuty za dwa | 17 | 21 | 81,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 9 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 10 | 12 | 83,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P67 : 71 | 17:40 | 0 | 5 | 3 | |
| 21 gru 2025 | Z64 : 49 | 18:04 | 5 | 2 | 3 | |
| 30 lis 2025 | Z69 : 51 | 21:40 | 7 | 3 | 2 | |
| 23 lis 2025 | Z83 : 42 | 27:22 | 9 | 4 | 5 | |
| 16 lis 2025 | Z64 : 51 | 34:51 | 16 | 6 | 8 | |
| 9 lis 2025 | P59 : 65 | 31:26 | 9 | 3 | 2 | |
| 12 paź 2025 | Z81 : 76 | 25:00 | 7 | 1 | 4 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 39 meczów · 3 sezony · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 5 | 24:48 | 29 | 5,8 | 4,6 | 2,8 | 1,8 | 0,0 | 33,3% | 45,5% | 50,0% |
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 5 | 23:45 | 28 | 5,6 | 4,8 | 3,2 | 1,4 | 0,4 | 57,1% | 33,3% | 83,3% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 35:24 | 82 | 6,8 | 4,4 | 4,0 | 1,9 | 0,3 | 44,4% | 22,7% | 70,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 25:09 | 53 | 7,6 | 3,4 | 3,9 | 2,1 | 0,3 | 66,7% | 33,3% | 83,3% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 10 | 25:46 | 62 | 6,2 | 3,3 | 4,7 | 2,4 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 61,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






