IgnacyAdamczyk
42KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE2. Liga · 4WBA
- 2020–2026
- 69 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 31pktw 8 meczach
- 3,9pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 187 min | 23:23 |
| Punkty | 31 | 3,9 |
| Zbiórki | 22 | 2,8 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 19 | 2,4 |
| Asysty | 14 | 1,8 |
| Przechwyty | 12 | 1,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 1,0 |
| Przewinienia | 7 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 42 | 5,3 |
- 34,1%FG14 z 41 z gry
- 11,1%3P1 z 9 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 14 | 41 | 34,1% |
| Rzuty za dwa | 13 | 32 | 40,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 9 | 11,1% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 maj 2024 | Z108 : 75 | 36:32 | 6 | 3 | 5 | |
| 21 kwi 2024 | P76 : 84 | 30:37 | 4 | 5 | 1 | |
| 13 kwi 2024 | P62 : 75 | 20:34 | 2 | 3 | 3 | |
| 23 mar 2024 | P51 : 71 | 13:04 | 0 | 2 | 0 | |
| 17 mar 2024 | Z75 : 55 | 20:52 | 5 | 3 | 1 | |
| 10 mar 2024 | P72 : 80 | 22:37 | 4 | 1 | 1 | |
| 2 mar 2024 | Z68 : 64 | 17:11 | 2 | 3 | 1 | |
| 17 lut 2024 | Z66 : 51 | 25:37 | 8 | 2 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 69 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 2 | 26:30 | 5 | 2,5 | 4,5 | 0,5 | 0,5 | 0,0 | 50,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 14:53 | 3 | 1,0 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 0,0 | 9,1% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 21:43 | 20 | 2,9 | 2,7 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 29,0% | 12,5% | 50,0% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 23:01 | 7 | 7,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 33,3% | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 12 | 18:04 | 37 | 3,1 | 2,0 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 41,0% | 14,3% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 23:23 | 31 | 3,9 | 2,8 | 1,8 | 1,5 | 0,0 | 34,1% | 11,1% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 16:02 | 22 | 2,2 | 2,8 | 0,7 | 0,4 | 0,1 | 41,7% | 100,0% | 25,0% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 13 | 23:55 | 59 | 4,5 | 4,2 | 1,1 | 1,3 | 0,1 | 44,8% | 21,4% | 80,0% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 18:00 | 4 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | — | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 12 | 24:28 | 58 | 4,8 | 4,6 | 0,9 | 0,8 | 0,1 | 35,0% | 16,7% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






