IvanLotoshnikov
- 2023–2026
- 90 meczów
- 7 sezonów
- 6 drużyn
- 1344pktw karierze
- 14,9pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2918 min | 32:25 |
| Punkty | 1344 | 14,9 |
| Zbiórki | 279 | 3,1 |
| — w ataku | 100 | 1,1 |
| — w obronie | 179 | 2,0 |
| Asysty | 174 | 1,9 |
| Przechwyty | 118 | 1,3 |
| Bloki | 38 | 0,4 |
| Straty | 147 | 1,6 |
| Przewinienia | 234 | 2,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 220 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 1236 | 13,7 |
- 51,2%FG499 z 975 z gry
- 36,8%3P159 z 432 za trzy
- 66,5%FT187 z 281 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 499 | 975 | 51,2% |
| Rzuty za dwa | 340 | 543 | 62,6% |
| Rzuty za trzy | 159 | 432 | 36,8% |
| Rzuty wolne | 187 | 281 | 66,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 3 | 40:40 | 74 | 24,7 | 4,3 | 2,7 | 1,3 | 0,3 | 71,4% | 40,0% | 71,4% |
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 3 | 12:30 | 12 | 4,0 | 1,3 | 3,3 | 0,0 | 0,3 | 42,9% | 100,0% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 12 | 37:40 | 187 | 15,6 | 4,3 | 2,7 | 1,8 | 1,2 | 63,0% | 34,2% | 58,5% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 9 | 31:37 | 125 | 13,9 | 2,9 | 1,3 | 1,2 | 0,4 | 47,5% | 31,6% | 61,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 28:51 | 145 | 11,2 | 2,2 | 2,1 | 1,1 | 0,3 | 43,0% | 29,3% | 58,1% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 2 | 28:45 | 28 | 14,0 | 2,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 33:39 | 152 | 15,2 | 3,6 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 52,8% | 40,7% | 61,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 30:27 | 74 | 10,6 | 2,4 | 1,7 | 0,9 | 0,1 | 41,2% | 28,6% | 75,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 26:16 | 6 | 6,0 | 0,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 28,6% | 100,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 7 | 31:41 | 123 | 17,6 | 3,6 | 2,7 | 2,6 | 0,4 | 46,0% | 32,7% | 68,2% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 11 | 38:15 | 231 | 21,0 | 3,9 | 2,1 | 1,4 | 0,5 | 54,8% | 47,7% | 78,4% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 11 | 33:45 | 187 | 17,0 | 2,9 | 0,8 | 1,1 | 0,0 | 50,4% | 41,4% | 70,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






