IvanLotoshnikov
11HUTNICZE WILKI1. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 90 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 6 drużyn
- 231pktw 11 meczach
- 21,0pktna mecz
- 3,9zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 421 min | 38:15 |
| Punkty | 231 | 21,0 |
| Zbiórki | 43 | 3,9 |
| — w ataku | 12 | 1,1 |
| — w obronie | 31 | 2,8 |
| Asysty | 23 | 2,1 |
| Przechwyty | 15 | 1,4 |
| Bloki | 6 | 0,5 |
| Straty | 19 | 1,7 |
| Przewinienia | 36 | 3,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 222 | 20,2 |
- 54,8%FG80 z 146 z gry
- 47,7%3P31 z 65 za trzy
- 78,4%FT40 z 51 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 80 | 146 | 54,8% |
| Rzuty za dwa | 49 | 81 | 60,5% |
| Rzuty za trzy | 31 | 65 | 47,7% |
| Rzuty wolne | 40 | 51 | 78,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (4WBA) w barwach HUTNICZE WILKI. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P68 : 73 | 38:01 | 16 | 5 | 2 | |
| 19 maj 2024 | P74 : 84 | 44:22 | 27 | 5 | 2 | |
| 12 maj 2024 | P73 : 79 | 34:49 | 18 | 1 | 0 | |
| 21 kwi 2024 | Z100 : 73 | 27:55 | 15 | 5 | 3 | |
| 14 kwi 2024 | Z95 : 85 | 42:25 | 17 | 3 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | Z80 : 73 | 43:10 | 26 | 1 | 2 | |
| 24 mar 2024 | Z85 : 53 | 32:46 | 15 | 4 | 3 | |
| 17 mar 2024 | Z76 : 73 | 41:06 | 23 | 4 | 4 | |
| 10 mar 2024 | Z77 : 73 | 36:30 | 20 | 4 | 2 | |
| 25 lut 2024 | Z77 : 74 | 39:28 | 30 | 6 | 2 | |
| 18 lut 2024 | Z65 : 58 | 40:10 | 24 | 5 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 90 meczów · 7 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 3 | 40:40 | 74 | 24,7 | 4,3 | 2,7 | 1,3 | 0,3 | 71,4% | 40,0% | 71,4% |
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 3 | 12:30 | 12 | 4,0 | 1,3 | 3,3 | 0,0 | 0,3 | 42,9% | 100,0% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 12 | 37:40 | 187 | 15,6 | 4,3 | 2,7 | 1,8 | 1,2 | 63,0% | 34,2% | 58,5% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 9 | 31:37 | 125 | 13,9 | 2,9 | 1,3 | 1,2 | 0,4 | 47,5% | 31,6% | 61,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 28:51 | 145 | 11,2 | 2,2 | 2,1 | 1,1 | 0,3 | 43,0% | 29,3% | 58,1% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 2 | 28:45 | 28 | 14,0 | 2,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 33:39 | 152 | 15,2 | 3,6 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 52,8% | 40,7% | 61,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 30:27 | 74 | 10,6 | 2,4 | 1,7 | 0,9 | 0,1 | 41,2% | 28,6% | 75,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 26:16 | 6 | 6,0 | 0,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 28,6% | 100,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 7 | 31:41 | 123 | 17,6 | 3,6 | 2,7 | 2,6 | 0,4 | 46,0% | 32,7% | 68,2% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 11 | 38:15 | 231 | 21,0 | 3,9 | 2,1 | 1,4 | 0,5 | 54,8% | 47,7% | 78,4% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 11 | 33:45 | 187 | 17,0 | 2,9 | 0,8 | 1,1 | 0,0 | 50,4% | 41,4% | 70,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






