Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 371 min | 33:45 |
| Punkty | 187 | 17,0 |
| Zbiórki | 32 | 2,9 |
| — w ataku | 17 | 1,5 |
| — w obronie | 15 | 1,4 |
| Asysty | 9 | 0,8 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 20 | 1,8 |
| Przewinienia | 28 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 38 | 3,5 |
| Ocena (EFF) | 142 | 12,9 |
- 50,4%FG65 z 129 z gry
- 41,4%3P24 z 58 za trzy
- 70,2%FT33 z 47 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 65 | 129 | 50,4% |
| Rzuty za dwa | 41 | 71 | 57,7% |
| Rzuty za trzy | 24 | 58 | 41,4% |
| Rzuty wolne | 33 | 47 | 70,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (3WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 gru 2023 | Z69 : 65 | 39:19 | 22 | 5 | 2 | |
| 17 gru 2023 | Z92 : 72 | 25:40 | 19 | 1 | 0 | |
| 12 gru 2023 | Z77 : 50 | 36:16 | 20 | 4 | 0 | |
| 10 gru 2023 | Z74 : 68 | 38:22 | 13 | 3 | 0 | |
| 3 gru 2023 | P67 : 68 | 39:58 | 17 | 2 | 0 | |
| 26 lis 2023 | P47 : 62 | 21:40 | 10 | 2 | 0 | |
| 24 lis 2023 | Z70 : 54 | 36:42 | 21 | 4 | 5 | |
| 19 lis 2023 | P50 : 63 | 41:10 | 10 | 0 | 0 | |
| 12 lis 2023 | Z78 : 46 | 37:37 | 18 | 5 | 1 | |
| 5 lis 2023 | Z85 : 52 | 28:38 | 20 | 2 | 0 | |
| 29 paź 2023 | P66 : 71 | 25:49 | 17 | 4 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 90 meczów · 7 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 3 | 40:40 | 74 | 24,7 | 4,3 | 2,7 | 1,3 | 0,3 | 71,4% | 40,0% | 71,4% |
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 3 | 12:30 | 12 | 4,0 | 1,3 | 3,3 | 0,0 | 0,3 | 42,9% | 100,0% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 12 | 37:40 | 187 | 15,6 | 4,3 | 2,7 | 1,8 | 1,2 | 63,0% | 34,2% | 58,5% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 9 | 31:37 | 125 | 13,9 | 2,9 | 1,3 | 1,2 | 0,4 | 47,5% | 31,6% | 61,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 28:51 | 145 | 11,2 | 2,2 | 2,1 | 1,1 | 0,3 | 43,0% | 29,3% | 58,1% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 2 | 28:45 | 28 | 14,0 | 2,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 33:39 | 152 | 15,2 | 3,6 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 52,8% | 40,7% | 61,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 30:27 | 74 | 10,6 | 2,4 | 1,7 | 0,9 | 0,1 | 41,2% | 28,6% | 75,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 26:16 | 6 | 6,0 | 0,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 28,6% | 100,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 7 | 31:41 | 123 | 17,6 | 3,6 | 2,7 | 2,6 | 0,4 | 46,0% | 32,7% | 68,2% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 11 | 38:15 | 231 | 21,0 | 3,9 | 2,1 | 1,4 | 0,5 | 54,8% | 47,7% | 78,4% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 11 | 33:45 | 187 | 17,0 | 2,9 | 0,8 | 1,1 | 0,0 | 50,4% | 41,4% | 70,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






