IvanLotoshnikov
41COURT CLANLiga Mistrzów · 8WBA
- 2023–2026
- 90 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 6 drużyn
- 187pktw 12 meczach
- 15,6pktna mecz
- 4,3zbna mecz
- 2,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 452 min | 37:40 |
| Punkty | 187 | 15,6 |
| Zbiórki | 51 | 4,3 |
| — w ataku | 15 | 1,3 |
| — w obronie | 36 | 3,0 |
| Asysty | 32 | 2,7 |
| Przechwyty | 21 | 1,8 |
| Bloki | 14 | 1,2 |
| Straty | 20 | 1,7 |
| Przewinienia | 38 | 3,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 2,8 |
| Ocena (EFF) | 224 | 18,7 |
- 63,0%FG75 z 119 z gry
- 34,2%3P13 z 38 za trzy
- 58,5%FT24 z 41 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 75 | 119 | 63,0% |
| Rzuty za dwa | 62 | 81 | 76,5% |
| Rzuty za trzy | 13 | 38 | 34,2% |
| Rzuty wolne | 24 | 41 | 58,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach COURT CLAN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z78 : 51 | 34:49 | 21 | 4 | 5 | |
| 24 maj 2026 | P51 : 54 | 28:13 | 9 | 3 | 2 | |
| 17 maj 2026 | Z62 : 56 | 34:37 | 16 | 3 | 3 | |
| 10 maj 2026 | Z91 : 60 | 40:04 | 21 | 3 | 5 | |
| 26 kwi 2026 | P60 : 64 | 41:16 | 13 | 1 | 1 | |
| 19 kwi 2026 | Z88 : 68 | 34:57 | 14 | 9 | 2 | |
| 29 mar 2026 | Z82 : 61 | 33:21 | 19 | 3 | 2 | |
| 22 mar 2026 | Z73 : 54 | 48:00 | 13 | 6 | 2 | |
| 15 mar 2026 | Z52 : 43 | 33:28 | 6 | 4 | 4 | |
| 1 mar 2026 | P67 : 71 | 42:58 | 16 | 8 | 3 | |
| 22 lut 2026 | Z72 : 71 | 46:45 | 28 | 5 | 2 | |
| 15 lut 2026 | Z74 : 73 | 33:28 | 11 | 2 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 90 meczów · 7 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 3 | 40:40 | 74 | 24,7 | 4,3 | 2,7 | 1,3 | 0,3 | 71,4% | 40,0% | 71,4% |
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 3 | 12:30 | 12 | 4,0 | 1,3 | 3,3 | 0,0 | 0,3 | 42,9% | 100,0% | 66,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | COURT CLAN | 12 | 37:40 | 187 | 15,6 | 4,3 | 2,7 | 1,8 | 1,2 | 63,0% | 34,2% | 58,5% |
| 8WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 9 | 31:37 | 125 | 13,9 | 2,9 | 1,3 | 1,2 | 0,4 | 47,5% | 31,6% | 61,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 28:51 | 145 | 11,2 | 2,2 | 2,1 | 1,1 | 0,3 | 43,0% | 29,3% | 58,1% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 2 | 28:45 | 28 | 14,0 | 2,0 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 50,0% | 25,0% | 50,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 33:39 | 152 | 15,2 | 3,6 | 1,6 | 1,0 | 0,4 | 52,8% | 40,7% | 61,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 30:27 | 74 | 10,6 | 2,4 | 1,7 | 0,9 | 0,1 | 41,2% | 28,6% | 75,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 26:16 | 6 | 6,0 | 0,0 | 3,0 | 5,0 | 0,0 | 28,6% | 100,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 7 | 31:41 | 123 | 17,6 | 3,6 | 2,7 | 2,6 | 0,4 | 46,0% | 32,7% | 68,2% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 11 | 38:15 | 231 | 21,0 | 3,9 | 2,1 | 1,4 | 0,5 | 54,8% | 47,7% | 78,4% |
| 3WBA1. Liga | BLAZERS | 11 | 33:45 | 187 | 17,0 | 2,9 | 0,8 | 1,1 | 0,0 | 50,4% | 41,4% | 70,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






