JakubGaral
77WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 8WBA
- 2022–2026
- 56 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 47pktw 8 meczach
- 5,9pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 2,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 209 min | 26:06 |
| Punkty | 47 | 5,9 |
| Zbiórki | 40 | 5,0 |
| — w ataku | 13 | 1,6 |
| — w obronie | 27 | 3,4 |
| Asysty | 18 | 2,3 |
| Przechwyty | 6 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 2,1 |
| Przewinienia | 11 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 58 | 7,3 |
- 40,0%FG20 z 50 z gry
- 16,7%3P2 z 12 za trzy
- 45,5%FT5 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 50 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 18 | 38 | 47,4% |
| Rzuty za trzy | 2 | 12 | 16,7% |
| Rzuty wolne | 5 | 11 | 45,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (8WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 kwi 2026 | P49 : 72 | 27:37 | 2 | 2 | 4 | |
| 11 kwi 2026 | P50 : 51 | 22:52 | 0 | 3 | 0 | |
| 29 mar 2026 | Z69 : 54 | 28:13 | 5 | 4 | 2 | |
| 22 mar 2026 | P49 : 59 | 31:07 | 7 | 6 | 6 | |
| 15 mar 2026 | P30 : 52 | 21:58 | 4 | 3 | 0 | |
| 7 mar 2026 | P47 : 73 | 28:34 | 6 | 8 | 2 | |
| 1 mar 2026 | Z96 : 25 | 25:26 | 12 | 3 | 3 | |
| 21 lut 2026 | P65 : 77 | 23:04 | 11 | 11 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 56 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 2 | 31:13 | 4 | 2,0 | 7,5 | 0,5 | 1,0 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 26:06 | 47 | 5,9 | 5,0 | 2,3 | 0,8 | 0,0 | 40,0% | 16,7% | 45,5% |
| 7WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 6 | 33:26 | 39 | 6,5 | 8,5 | 2,0 | 1,2 | 0,3 | 38,5% | 11,1% | 42,1% |
| 6WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 28:02 | 41 | 5,1 | 7,0 | 1,3 | 0,5 | 0,3 | 37,5% | 14,3% | 28,6% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 32:28 | 28 | 3,5 | 5,1 | 2,8 | 1,6 | 0,1 | 22,6% | 9,1% | 42,9% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 35:49 | 49 | 7,0 | 6,0 | 2,7 | 2,6 | 0,0 | 33,9% | 21,1% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 32:42 | 34 | 4,9 | 8,4 | 3,1 | 1,6 | 0,1 | 27,1% | 26,7% | 28,6% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 8 | 33:41 | 69 | 8,6 | 6,8 | 2,3 | 1,4 | 0,0 | 35,3% | 15,0% | 54,5% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 28:10 | 9 | 9,0 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 66,7% | — | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






