JedrzejKarasek
8HUTNIK WARSZAWA1. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 93 mecze w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 67pktw 8 meczach
- 8,4pktna mecz
- 1,6zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 249 min | 31:05 |
| Punkty | 67 | 8,4 |
| Zbiórki | 13 | 1,6 |
| — w ataku | 4 | 0,5 |
| — w obronie | 9 | 1,1 |
| Asysty | 29 | 3,6 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 12 | 1,5 |
| Przewinienia | 19 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 10 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 54 | 6,8 |
- 35,4%FG23 z 65 z gry
- 43,8%3P14 z 32 za trzy
- 53,8%FT7 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 65 | 35,4% |
| Rzuty za dwa | 9 | 33 | 27,3% |
| Rzuty za trzy | 14 | 32 | 43,8% |
| Rzuty wolne | 7 | 13 | 53,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | Z88 : 72 | 10:40 | 6 | 0 | 0 | |
| 13 lut 2022 | P82 : 88 | 5:04 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 sty 2022 | Z78 : 52 | 25:10 | 8 | 3 | 5 | |
| 16 sty 2022 | P72 : 100 | 48:00 | 3 | 4 | 9 | |
| 14 lis 2021 | Z95 : 77 | 48:00 | 14 | 0 | 2 | |
| 17 paź 2021 | Z117 : 84 | 42:37 | 9 | 3 | 8 | |
| 10 paź 2021 | Z89 : 84 | 29:16 | 11 | 2 | 1 | |
| 26 wrz 2021 | Z114 : 93 | 39:49 | 16 | 1 | 4 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 93 mecze · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 11:45 | 6 | 1,5 | 1,5 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 28,6% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 26:52 | 38 | 6,3 | 2,5 | 1,7 | 0,5 | 0,0 | 41,2% | 39,1% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 9:40 | 8 | 1,0 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 23,1% | 25,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 17:58 | 24 | 3,0 | 0,8 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 29,0% | 23,1% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 6:43 | 7 | 1,0 | 0,9 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 6:54 | 6 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 14:04 | 18 | 3,0 | 0,8 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 27,3% | 31,3% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 15 | 18:27 | 43 | 2,9 | 1,1 | 1,5 | 0,2 | 0,0 | 25,0% | 18,2% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 15:30 | 32 | 3,2 | 2,3 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 36,7% | 38,1% | 28,6% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 12:44 | 29 | 2,6 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 32,4% | 25,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 31:05 | 67 | 8,4 | 1,6 | 3,6 | 0,6 | 0,0 | 35,4% | 43,8% | 53,8% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 19:17 | 15 | 3,8 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 54,5% | 37,5% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






