JedrzejKarasek
5HUTNIK WARSZAWA1. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 93 mecze w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 29pktw 11 meczach
- 2,6pktna mecz
- 1,0zbna mecz
- 0,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 140 min | 12:44 |
| Punkty | 29 | 2,6 |
| Zbiórki | 11 | 1,0 |
| — w ataku | 3 | 0,3 |
| — w obronie | 8 | 0,7 |
| Asysty | 3 | 0,3 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 0,9 |
| Przewinienia | 17 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 2 | 0,2 |
| Ocena (EFF) | 12 | 1,1 |
- 32,4%FG11 z 34 z gry
- 25,0%3P6 z 24 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 11 | 34 | 32,4% |
| Rzuty za dwa | 5 | 10 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 24 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 cze 2022 | Z85 : 83 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 cze 2022 | Z74 : 64 | 14:16 | 7 | 0 | 0 | |
| 4 cze 2022 | Z81 : 64 | 21:11 | 3 | 0 | 2 | |
| 26 maj 2022 | Z80 : 64 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 maj 2022 | Z95 : 79 | 3:08 | 0 | 2 | 0 | |
| 23 kwi 2022 | Z108 : 76 | 24:55 | 10 | 4 | 1 | |
| 3 kwi 2022 | Z84 : 57 | 12:10 | 0 | 4 | 0 | |
| 27 mar 2022 | P68 : 100 | 38:07 | 9 | 0 | 0 | |
| 20 mar 2022 | P58 : 63 | 1:03 | 0 | 0 | 0 | |
| 13 mar 2022 | Z78 : 59 | 25:16 | 0 | 1 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 93 mecze · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 11:45 | 6 | 1,5 | 1,5 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 28,6% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 26:52 | 38 | 6,3 | 2,5 | 1,7 | 0,5 | 0,0 | 41,2% | 39,1% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 9:40 | 8 | 1,0 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 23,1% | 25,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 17:58 | 24 | 3,0 | 0,8 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 29,0% | 23,1% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 6:43 | 7 | 1,0 | 0,9 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 6:54 | 6 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 14:04 | 18 | 3,0 | 0,8 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 27,3% | 31,3% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 15 | 18:27 | 43 | 2,9 | 1,1 | 1,5 | 0,2 | 0,0 | 25,0% | 18,2% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 15:30 | 32 | 3,2 | 2,3 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 36,7% | 38,1% | 28,6% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 12:44 | 29 | 2,6 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 32,4% | 25,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 31:05 | 67 | 8,4 | 1,6 | 3,6 | 0,6 | 0,0 | 35,4% | 43,8% | 53,8% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 19:17 | 15 | 3,8 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 54,5% | 37,5% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






