JedrzejKarasek
5HUTNIK WARSZAWALiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 93 mecze w karierze
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 7pktw 7 meczach
- 1,0pktna mecz
- 0,9zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 47 min | 6:43 |
| Punkty | 7 | 1,0 |
| Zbiórki | 6 | 0,9 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 5 | 0,7 |
| Asysty | 5 | 0,7 |
| Przechwyty | 1 | 0,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 2 | 0,3 |
| Przewinienia | 8 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 14 | 2,0 |
- 40,0%FG2 z 5 z gry
- 33,3%3P1 z 3 za trzy
- 100,0%FT2 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 2 | 5 | 40,0% |
| Rzuty za dwa | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 2 | 2 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach HUTNIK WARSZAWA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 sty 2025 | Z60 : 46 | 4:09 | 0 | 0 | 0 | |
| 15 gru 2024 | Z82 : 76 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z87 : 74 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 lis 2024 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z95 : 41 | 14:22 | 2 | 2 | 1 | |
| 13 paź 2024 | Z70 : 65 | 11:37 | 2 | 3 | 0 | |
| 6 paź 2024 | Z129 : 91 | 16:52 | 3 | 1 | 4 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 93 mecze · 12 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 11:45 | 6 | 1,5 | 1,5 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 28,6% | — |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 26:52 | 38 | 6,3 | 2,5 | 1,7 | 0,5 | 0,0 | 41,2% | 39,1% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 9:40 | 8 | 1,0 | 0,5 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 23,1% | 25,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 17:58 | 24 | 3,0 | 0,8 | 0,9 | 0,4 | 0,1 | 29,0% | 23,1% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 6:43 | 7 | 1,0 | 0,9 | 0,7 | 0,1 | 0,0 | 40,0% | 33,3% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 6:54 | 6 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 30,0% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 6 | 14:04 | 18 | 3,0 | 0,8 | 0,3 | 0,7 | 0,0 | 27,3% | 31,3% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 15 | 18:27 | 43 | 2,9 | 1,1 | 1,5 | 0,2 | 0,0 | 25,0% | 18,2% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 15:30 | 32 | 3,2 | 2,3 | 1,2 | 0,2 | 0,0 | 36,7% | 38,1% | 28,6% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 11 | 12:44 | 29 | 2,6 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 0,0 | 32,4% | 25,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 31:05 | 67 | 8,4 | 1,6 | 3,6 | 0,6 | 0,0 | 35,4% | 43,8% | 53,8% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 19:17 | 15 | 3,8 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 54,5% | 37,5% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






