Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 284 min | 28:21 |
| Punkty | 111 | 11,1 |
| Zbiórki | 54 | 5,4 |
| — w ataku | 21 | 2,1 |
| — w obronie | 33 | 3,3 |
| Asysty | 10 | 1,0 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 7 | 0,7 |
| Przewinienia | 20 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 0,6 |
| Ocena (EFF) | 119 | 11,9 |
- 48,5%FG49 z 101 z gry
- 37,0%3P10 z 27 za trzy
- 50,0%FT3 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 101 | 48,5% |
| Rzuty za dwa | 39 | 74 | 52,7% |
| Rzuty za trzy | 10 | 27 | 37,0% |
| Rzuty wolne | 3 | 6 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20 lut 2022 | P56 : 69 | 17:46 | 3 | 4 | 0 | |
| 23 sty 2022 | Z62 : 55 | 16:13 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 sty 2022 | P68 : 92 | 43:17 | 14 | 4 | 0 | |
| 28 lis 2021 | Z54 : 50 | 34:46 | 8 | 3 | 0 | |
| 21 lis 2021 | P56 : 58 | 33:07 | 12 | 6 | 0 | |
| 7 lis 2021 | Z89 : 63 | 32:58 | 29 | 7 | 3 | |
| 24 paź 2021 | Z87 : 58 | 38:12 | 13 | 13 | 2 | |
| 17 paź 2021 | Z84 : 70 | 19:46 | 4 | 2 | 0 | |
| 10 paź 2021 | Z100 : 82 | 34:58 | 24 | 10 | 3 | |
| 3 paź 2021 | Z86 : 77 | 12:28 | 4 | 5 | 2 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 57 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 2 | 21:07 | 13 | 6,5 | 4,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 24:48 | 36 | 7,2 | 3,8 | 0,2 | 0,6 | 0,2 | 38,2% | 30,8% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 24:55 | 85 | 8,5 | 4,7 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 42,7% | 38,6% | 66,7% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 8 | 22:12 | 56 | 7,0 | 4,5 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 37,7% | 21,7% | 64,7% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 25:13 | 80 | 6,7 | 4,8 | 0,4 | 0,7 | 0,0 | 39,8% | 36,7% | 60,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 9 | 27:21 | 62 | 6,9 | 4,6 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 35,7% | 26,1% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 10 | 28:21 | 111 | 11,1 | 5,4 | 1,0 | 0,5 | 0,1 | 48,5% | 37,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






