Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 303 min | 25:13 |
| Punkty | 80 | 6,7 |
| Zbiórki | 58 | 4,8 |
| — w ataku | 23 | 1,9 |
| — w obronie | 35 | 2,9 |
| Asysty | 5 | 0,4 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 6 | 0,5 |
| Przewinienia | 20 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 9 | 0,8 |
| Ocena (EFF) | 93 | 7,8 |
- 39,8%FG33 z 83 z gry
- 36,7%3P11 z 30 za trzy
- 60,0%FT3 z 5 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 33 | 83 | 39,8% |
| Rzuty za dwa | 22 | 53 | 41,5% |
| Rzuty za trzy | 11 | 30 | 36,7% |
| Rzuty wolne | 3 | 5 | 60,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 sty 2023 | P78 : 82 | 22:33 | 3 | 3 | 0 | |
| 19 sty 2023 | P79 : 79 | 26:10 | 13 | 6 | 1 | |
| 14 sty 2023 | P49 : 86 | 20:45 | 4 | 1 | 0 | |
| 18 gru 2022 | Z71 : 59 | 26:48 | 9 | 5 | 1 | |
| 11 gru 2022 | Z60 : 50 | 18:43 | 7 | 4 | 1 | |
| 4 gru 2022 | Z76 : 66 | 20:25 | 7 | 5 | 0 | |
| 30 lis 2022 | Z80 : 79 | 27:58 | 2 | 6 | 0 | |
| 20 lis 2022 | Z96 : 83 | 40:02 | 17 | 6 | 1 | |
| 13 lis 2022 | P47 : 63 | 30:30 | 3 | 3 | 0 | |
| 16 paź 2022 | P59 : 63 | 19:31 | 4 | 4 | 0 | |
| 9 paź 2022 | Z80 : 56 | 28:31 | 9 | 11 | 0 | |
| 2 paź 2022 | Z86 : 46 | 20:43 | 2 | 4 | 1 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 57 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 2 | 21:07 | 13 | 6,5 | 4,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 24:48 | 36 | 7,2 | 3,8 | 0,2 | 0,6 | 0,2 | 38,2% | 30,8% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 24:55 | 85 | 8,5 | 4,7 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 42,7% | 38,6% | 66,7% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 8 | 22:12 | 56 | 7,0 | 4,5 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 37,7% | 21,7% | 64,7% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 25:13 | 80 | 6,7 | 4,8 | 0,4 | 0,7 | 0,0 | 39,8% | 36,7% | 60,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 9 | 27:21 | 62 | 6,9 | 4,6 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 35,7% | 26,1% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 10 | 28:21 | 111 | 11,1 | 5,4 | 1,0 | 0,5 | 0,1 | 48,5% | 37,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






