Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 246 min | 27:21 |
| Punkty | 62 | 6,9 |
| Zbiórki | 41 | 4,6 |
| — w ataku | 17 | 1,9 |
| — w obronie | 24 | 2,7 |
| Asysty | 11 | 1,2 |
| Przechwyty | 7 | 0,8 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 15 | 1,7 |
| Przewinienia | 12 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 62 | 6,9 |
- 35,7%FG25 z 70 z gry
- 26,1%3P6 z 23 za trzy
- 66,7%FT6 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 70 | 35,7% |
| Rzuty za dwa | 19 | 47 | 40,4% |
| Rzuty za trzy | 6 | 23 | 26,1% |
| Rzuty wolne | 6 | 9 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 cze 2022 | P59 : 67 | 24:19 | 3 | 3 | 3 | |
| 5 cze 2022 | P68 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 26 maj 2022 | P64 : 80 | 25:37 | 5 | 2 | 2 | |
| 22 maj 2022 | P78 : 89 | 38:22 | 15 | 5 | 1 | |
| 10 kwi 2022 | P56 : 68 | 17:53 | 5 | 5 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | Z78 : 73 | 38:45 | 11 | 8 | 1 | |
| 27 mar 2022 | Z97 : 77 | 36:13 | 11 | 9 | 1 | |
| 20 mar 2022 | P62 : 65 | 37:28 | 6 | 4 | 2 | |
| 6 mar 2022 | Z79 : 76 | 27:33 | 6 | 5 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 57 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 2 | 21:07 | 13 | 6,5 | 4,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 24:48 | 36 | 7,2 | 3,8 | 0,2 | 0,6 | 0,2 | 38,2% | 30,8% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 24:55 | 85 | 8,5 | 4,7 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 42,7% | 38,6% | 66,7% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 8 | 22:12 | 56 | 7,0 | 4,5 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 37,7% | 21,7% | 64,7% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 25:13 | 80 | 6,7 | 4,8 | 0,4 | 0,7 | 0,0 | 39,8% | 36,7% | 60,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 9 | 27:21 | 62 | 6,9 | 4,6 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 35,7% | 26,1% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 10 | 28:21 | 111 | 11,1 | 5,4 | 1,0 | 0,5 | 0,1 | 48,5% | 37,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






