Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 178 min | 22:12 |
| Punkty | 56 | 7,0 |
| Zbiórki | 36 | 4,5 |
| — w ataku | 13 | 1,6 |
| — w obronie | 23 | 2,9 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 5 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 3 | 0,4 |
| Przewinienia | 14 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 61 | 7,6 |
- 37,7%FG20 z 53 z gry
- 21,7%3P5 z 23 za trzy
- 64,7%FT11 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 53 | 37,7% |
| Rzuty za dwa | 15 | 30 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 5 | 23 | 21,7% |
| Rzuty wolne | 11 | 17 | 64,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2023 | P64 : 64 | 9:07 | 2 | 0 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P51 : 64 | 14:26 | 2 | 2 | 1 | |
| 21 maj 2023 | Z102 : 56 | 36:43 | 20 | 11 | 2 | |
| 23 kwi 2023 | P44 : 68 | 22:52 | 5 | 2 | 0 | |
| 16 kwi 2023 | Z85 : 82 | 13:18 | 3 | 6 | 0 | |
| 26 mar 2023 | Z67 : 51 | 19:23 | 5 | 1 | 0 | |
| 12 mar 2023 | Z87 : 82 | 32:16 | 9 | 6 | 0 | |
| 5 lut 2023 | Z78 : 55 | 29:31 | 10 | 8 | 2 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 57 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 2 | 21:07 | 13 | 6,5 | 4,5 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 28,6% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 5 | 24:48 | 36 | 7,2 | 3,8 | 0,2 | 0,6 | 0,2 | 38,2% | 30,8% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | POLIBUDA | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 24:55 | 85 | 8,5 | 4,7 | 0,8 | 0,4 | 0,1 | 42,7% | 38,6% | 66,7% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 8 | 22:12 | 56 | 7,0 | 4,5 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 37,7% | 21,7% | 64,7% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 12 | 25:13 | 80 | 6,7 | 4,8 | 0,4 | 0,7 | 0,0 | 39,8% | 36,7% | 60,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 9 | 27:21 | 62 | 6,9 | 4,6 | 1,2 | 0,8 | 0,4 | 35,7% | 26,1% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 10 | 28:21 | 111 | 11,1 | 5,4 | 1,0 | 0,5 | 0,1 | 48,5% | 37,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






