KarolKaufman
29OBRONCY Z TOBRUKU2. Liga · 4WBA
- 2023–2026
- 54 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 83pktw 10 meczach
- 8,3pktna mecz
- 3,3zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 315 min | 31:29 |
| Punkty | 83 | 8,3 |
| Zbiórki | 33 | 3,3 |
| — w ataku | 6 | 0,6 |
| — w obronie | 27 | 2,7 |
| Asysty | 15 | 1,5 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 1,7 |
| Przewinienia | 18 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 65 | 6,5 |
- 35,3%FG30 z 85 z gry
- 34,1%3P15 z 44 za trzy
- 61,5%FT8 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 85 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 15 | 41 | 36,6% |
| Rzuty za trzy | 15 | 44 | 34,1% |
| Rzuty wolne | 8 | 13 | 61,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach OBRONCY Z TOBRUKU. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 maj 2024 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 maj 2024 | P75 : 108 | 36:04 | 19 | 4 | 2 | |
| 21 kwi 2024 | P45 : 98 | 47:01 | 19 | 2 | 1 | |
| 14 kwi 2024 | Z87 : 79 | 37:40 | 13 | 4 | 1 | |
| 7 kwi 2024 | P42 : 86 | 34:38 | 5 | 5 | 1 | |
| 23 mar 2024 | P44 : 90 | 38:45 | 8 | 2 | 5 | |
| 16 mar 2024 | P65 : 74 | 33:53 | 3 | 5 | 1 | |
| 2 mar 2024 | P47 : 79 | 24:01 | 5 | 2 | 1 | |
| 24 lut 2024 | P82 : 85 | 42:04 | 9 | 4 | 2 | |
| 17 lut 2024 | P50 : 83 | 20:45 | 2 | 5 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 54 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 3 | 35:37 | 33 | 11,0 | 6,7 | 1,7 | 2,3 | 0,3 | 37,5% | 26,3% | 66,7% |
| 8WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 35:22 | 105 | 13,1 | 5,6 | 2,8 | 1,4 | 0,5 | 41,0% | 37,5% | 69,4% |
| 7WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 37:47 | 117 | 13,0 | 4,0 | 2,1 | 2,4 | 0,2 | 29,8% | 14,3% | 61,1% |
| 6WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 8 | 39:00 | 132 | 16,5 | 7,3 | 2,8 | 2,1 | 0,1 | 37,2% | 31,3% | 68,2% |
| 5WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 7 | 38:38 | 95 | 13,6 | 6,0 | 3,4 | 1,3 | 0,0 | 34,6% | 29,5% | 90,9% |
| 4WBA2. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 10 | 31:29 | 83 | 8,3 | 3,3 | 1,5 | 1,1 | 0,0 | 35,3% | 34,1% | 61,5% |
| 3WBA3. Liga | OBRONCY Z TOBRUKU | 9 | 29:10 | 47 | 5,2 | 4,2 | 2,1 | 0,9 | 0,0 | 27,4% | 30,3% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






