KrzysztofCyba
41TARGOWEK
- 2021–2026
- 63 mecze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 499pktw karierze
- 7,9pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1927 min | 30:35 |
| Punkty | 499 | 7,9 |
| Zbiórki | 220 | 3,5 |
| — w ataku | 83 | 1,3 |
| — w obronie | 137 | 2,2 |
| Asysty | 120 | 1,9 |
| Przechwyty | 34 | 0,5 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 96 | 1,5 |
| Przewinienia | 78 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 57 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 407 | 6,5 |
- 36,1%FG194 z 537 z gry
- 29,9%3P49 z 164 za trzy
- 68,9%FT62 z 90 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 194 | 537 | 36,1% |
| Rzuty za dwa | 145 | 373 | 38,9% |
| Rzuty za trzy | 49 | 164 | 29,9% |
| Rzuty wolne | 62 | 90 | 68,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 33:26 | 38 | 7,6 | 3,2 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 34,0% | 18,8% | 60,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 25:25 | 69 | 6,3 | 2,8 | 1,6 | 0,2 | 0,0 | 32,9% | 30,8% | 73,3% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 29:51 | 7 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 75,0% | 100,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 24:02 | 53 | 6,6 | 3,5 | 1,1 | 0,5 | 0,0 | 37,7% | 19,0% | 37,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 33:57 | 107 | 9,7 | 3,5 | 1,9 | 0,4 | 0,0 | 39,6% | 40,9% | 73,7% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 15:37 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 31:37 | 77 | 8,6 | 3,7 | 2,1 | 0,4 | 0,0 | 45,5% | 58,8% | 63,6% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 8 | 36:24 | 77 | 9,6 | 5,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 30,9% | 19,5% | 64,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 9 | 32:32 | 71 | 7,9 | 3,2 | 1,2 | 0,7 | 0,1 | 31,7% | 30,0% | 86,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






