Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 291 min | 36:24 |
| Punkty | 77 | 9,6 |
| Zbiórki | 40 | 5,0 |
| — w ataku | 10 | 1,3 |
| — w obronie | 30 | 3,8 |
| Asysty | 32 | 4,0 |
| Przechwyty | 10 | 1,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 15 | 1,9 |
| Przewinienia | 11 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 73 | 9,1 |
- 30,9%FG29 z 94 z gry
- 19,5%3P8 z 41 za trzy
- 64,7%FT11 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 94 | 30,9% |
| Rzuty za dwa | 21 | 53 | 39,6% |
| Rzuty za trzy | 8 | 41 | 19,5% |
| Rzuty wolne | 11 | 17 | 64,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (4WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 cze 2024 | Z74 : 70 | 20:10 | 7 | 0 | 2 | |
| 6 kwi 2024 | Z81 : 60 | 33:45 | 12 | 8 | 3 | |
| 24 mar 2024 | Z59 : 44 | 38:49 | 2 | 4 | 2 | |
| 17 mar 2024 | Z102 : 70 | 41:31 | 13 | 9 | 5 | |
| 10 mar 2024 | Z119 : 45 | 34:07 | 11 | 7 | 7 | |
| 3 mar 2024 | P78 : 104 | 44:52 | 10 | 2 | 3 | |
| 25 lut 2024 | Z73 : 51 | 38:53 | 10 | 7 | 7 | |
| 18 lut 2024 | Z71 : 51 | 39:04 | 12 | 3 | 3 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 63 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 33:26 | 38 | 7,6 | 3,2 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 34,0% | 18,8% | 60,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 25:25 | 69 | 6,3 | 2,8 | 1,6 | 0,2 | 0,0 | 32,9% | 30,8% | 73,3% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 29:51 | 7 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 75,0% | 100,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 24:02 | 53 | 6,6 | 3,5 | 1,1 | 0,5 | 0,0 | 37,7% | 19,0% | 37,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 33:57 | 107 | 9,7 | 3,5 | 1,9 | 0,4 | 0,0 | 39,6% | 40,9% | 73,7% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 15:37 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 31:37 | 77 | 8,6 | 3,7 | 2,1 | 0,4 | 0,0 | 45,5% | 58,8% | 63,6% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 8 | 36:24 | 77 | 9,6 | 5,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 30,9% | 19,5% | 64,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 9 | 32:32 | 71 | 7,9 | 3,2 | 1,2 | 0,7 | 0,1 | 31,7% | 30,0% | 86,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






