KrzysztofCyba
41TARGOWEKLiga Mistrzów · 5WBA
- 2021–2026
- 63 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 77pktw 9 meczach
- 8,6pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 2,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 285 min | 31:37 |
| Punkty | 77 | 8,6 |
| Zbiórki | 33 | 3,7 |
| — w ataku | 13 | 1,4 |
| — w obronie | 20 | 2,2 |
| Asysty | 19 | 2,1 |
| Przechwyty | 4 | 0,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 21 | 2,3 |
| Przewinienia | 6 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 72 | 8,0 |
- 45,5%FG30 z 66 z gry
- 58,8%3P10 z 17 za trzy
- 63,6%FT7 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 66 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 20 | 49 | 40,8% |
| Rzuty za trzy | 10 | 17 | 58,8% |
| Rzuty wolne | 7 | 11 | 63,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12 sty 2025 | P56 : 64 | 25:30 | 5 | 3 | 3 | |
| 22 gru 2024 | Z85 : 78 | 40:00 | 15 | 8 | 6 | |
| 1 gru 2024 | P51 : 76 | 36:34 | 12 | 3 | 0 | |
| 24 lis 2024 | P54 : 59 | 35:07 | 6 | 3 | 1 | |
| 27 paź 2024 | P87 : 91 | 34:19 | 13 | 5 | 2 | |
| 20 paź 2024 | Z61 : 52 | 18:28 | 4 | 2 | 3 | |
| 13 paź 2024 | P65 : 70 | 27:07 | 7 | 3 | 0 | |
| 6 paź 2024 | Z67 : 65 | 31:28 | 7 | 3 | 3 | |
| 29 wrz 2024 | P57 : 89 | 36:04 | 8 | 3 | 1 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 63 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 33:26 | 38 | 7,6 | 3,2 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 34,0% | 18,8% | 60,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 25:25 | 69 | 6,3 | 2,8 | 1,6 | 0,2 | 0,0 | 32,9% | 30,8% | 73,3% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 29:51 | 7 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 75,0% | 100,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 24:02 | 53 | 6,6 | 3,5 | 1,1 | 0,5 | 0,0 | 37,7% | 19,0% | 37,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 33:57 | 107 | 9,7 | 3,5 | 1,9 | 0,4 | 0,0 | 39,6% | 40,9% | 73,7% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 15:37 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 31:37 | 77 | 8,6 | 3,7 | 2,1 | 0,4 | 0,0 | 45,5% | 58,8% | 63,6% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 8 | 36:24 | 77 | 9,6 | 5,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 30,9% | 19,5% | 64,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 9 | 32:32 | 71 | 7,9 | 3,2 | 1,2 | 0,7 | 0,1 | 31,7% | 30,0% | 86,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






