KrzysztofCyba
41TARGOWEKLiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 63 mecze w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 69pktw 11 meczach
- 6,3pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 280 min | 25:25 |
| Punkty | 69 | 6,3 |
| Zbiórki | 31 | 2,8 |
| — w ataku | 17 | 1,5 |
| — w obronie | 14 | 1,3 |
| Asysty | 18 | 1,6 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 0,9 |
| Przewinienia | 18 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 55 | 5,0 |
- 32,9%FG25 z 76 z gry
- 30,8%3P8 z 26 za trzy
- 73,3%FT11 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 76 | 32,9% |
| Rzuty za dwa | 17 | 50 | 34,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 26 | 30,8% |
| Rzuty wolne | 11 | 15 | 73,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (8WBA) w barwach TARGOWEK. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10 maj 2026 | Z76 : 66 | 25:13 | 7 | 3 | 4 | |
| 7 maj 2026 | P54 : 60 | 29:25 | 4 | 3 | 0 | |
| 19 kwi 2026 | Z128 : 78 | 24:58 | 12 | 8 | 6 | |
| 16 kwi 2026 | Z68 : 49 | 26:21 | 20 | 1 | 1 | |
| 12 kwi 2026 | P63 : 81 | 43:40 | 8 | 6 | 4 | |
| 22 mar 2026 | P61 : 68 | 24:01 | 4 | 3 | 0 | |
| 15 mar 2026 | P62 : 98 | 18:25 | 5 | 2 | 2 | |
| 8 mar 2026 | P57 : 69 | 27:53 | 0 | 1 | 1 | |
| 1 mar 2026 | P59 : 67 | 13:28 | 0 | 2 | 0 | |
| 22 lut 2026 | P71 : 72 | 29:08 | 3 | 1 | 0 | |
| 15 lut 2026 | P53 : 72 | 16:58 | 6 | 1 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 63 mecze · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 5 | 33:26 | 38 | 7,6 | 3,2 | 1,8 | 0,8 | 0,0 | 34,0% | 18,8% | 60,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 25:25 | 69 | 6,3 | 2,8 | 1,6 | 0,2 | 0,0 | 32,9% | 30,8% | 73,3% |
| 8WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 29:51 | 7 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 75,0% | 100,0% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 8 | 24:02 | 53 | 6,6 | 3,5 | 1,1 | 0,5 | 0,0 | 37,7% | 19,0% | 37,5% |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 11 | 33:57 | 107 | 9,7 | 3,5 | 1,9 | 0,4 | 0,0 | 39,6% | 40,9% | 73,7% |
| 6WBABaraże | TARGOWEK | 1 | 15:37 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 9 | 31:37 | 77 | 8,6 | 3,7 | 2,1 | 0,4 | 0,0 | 45,5% | 58,8% | 63,6% |
| 4WBA2. Liga | TARGOWEK | 8 | 36:24 | 77 | 9,6 | 5,0 | 4,0 | 1,3 | 0,0 | 30,9% | 19,5% | 64,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 9 | 32:32 | 71 | 7,9 | 3,2 | 1,2 | 0,7 | 0,1 | 31,7% | 30,0% | 86,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






