KrzysztofWisniewski
71GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 7WBA
- 2022–2026
- 81 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 3 drużyny
- 66pktw 8 meczach
- 8,3pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 200 min | 25:03 |
| Punkty | 66 | 8,3 |
| Zbiórki | 25 | 3,1 |
| — w ataku | 4 | 0,5 |
| — w obronie | 21 | 2,6 |
| Asysty | 5 | 0,6 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 5 | 0,6 |
| Straty | 16 | 2,0 |
| Przewinienia | 15 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 39 | 4,9 |
- 35,3%FG24 z 68 z gry
- 26,7%3P8 z 30 za trzy
- 71,4%FT10 z 14 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 24 | 68 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 16 | 38 | 42,1% |
| Rzuty za trzy | 8 | 30 | 26,7% |
| Rzuty wolne | 10 | 14 | 71,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30 lis 2025 | Z20 : 0 | 25:25 | 13 | 0 | 0 | |
| 16 lis 2025 | P65 : 84 | 28:16 | 5 | 2 | 0 | |
| 9 lis 2025 | Z51 : 48 | 32:43 | 8 | 4 | 1 | |
| 26 paź 2025 | P50 : 54 | 34:37 | 13 | 4 | 1 | |
| 19 paź 2025 | P51 : 63 | 15:55 | 6 | 2 | 0 | |
| 12 paź 2025 | P45 : 61 | 15:52 | 3 | 5 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | P52 : 89 | 25:48 | 11 | 5 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | P40 : 76 | 21:46 | 7 | 3 | 1 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 81 meczów · 9 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 15:22 | 10 | 0,9 | 1,2 | 0,4 | 0,3 | 0,3 | 8,8% | 10,0% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 25:03 | 66 | 8,3 | 3,1 | 0,6 | 0,3 | 0,6 | 35,3% | 26,7% | 71,4% |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 9 | 20:31 | 35 | 3,9 | 2,2 | 0,4 | 0,4 | 0,1 | 31,0% | 35,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 3 | 10:29 | 10 | 3,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 28,6% | 14,3% | 100,0% |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 20:44 | 26 | 3,7 | 1,9 | 0,7 | 0,1 | 0,1 | 31,3% | 19,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 7 | 30:04 | 72 | 10,3 | 2,9 | 0,9 | 0,4 | 0,4 | 58,3% | 35,0% | 75,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 25:11 | 3 | 3,0 | 2,0 | 5,0 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 33,3% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 26:59 | 98 | 8,2 | 1,8 | 0,6 | 0,4 | 0,3 | 40,9% | 38,7% | 66,7% |
| 3WBA3. Liga | WOLVES | 1 | 36:25 | 9 | 9,0 | 5,0 | 5,0 | 3,0 | 1,0 | 27,3% | 33,3% | 25,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 26:19 | 79 | 7,2 | 3,0 | 1,2 | 0,5 | 0,1 | 49,2% | 39,1% | 57,1% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 8 | 32:29 | 60 | 7,5 | 2,9 | 0,6 | 0,6 | 0,1 | 31,9% | 24,0% | 61,5% |
| 1WBA3. Liga | WOLVES | 2 | 42:52 | 40 | 20,0 | 4,5 | 1,5 | 1,0 | 0,5 | 50,0% | 30,0% | 70,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






