Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 404 min | 31:06 |
| Punkty | 73 | 5,6 |
| Zbiórki | 87 | 6,7 |
| — w ataku | 32 | 2,5 |
| — w obronie | 55 | 4,2 |
| Asysty | 20 | 1,5 |
| Przechwyty | 15 | 1,2 |
| Bloki | 10 | 0,8 |
| Straty | 6 | 0,5 |
| Przewinienia | 31 | 2,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 138 | 10,6 |
- 34,1%FG28 z 82 z gry
- 31,3%3P5 z 16 za trzy
- 63,2%FT12 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 28 | 82 | 34,1% |
| Rzuty za dwa | 23 | 66 | 34,8% |
| Rzuty za trzy | 5 | 16 | 31,3% |
| Rzuty wolne | 12 | 19 | 63,2% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (5WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | Z57 : 27 | 27:49 | 4 | 3 | 0 | |
| 18 sty 2025 | P33 : 48 | 18:58 | 0 | 2 | 1 | |
| 12 sty 2025 | Z71 : 54 | 31:33 | 11 | 5 | 2 | |
| 22 gru 2024 | Z78 : 48 | 32:38 | 6 | 6 | 1 | |
| 15 gru 2024 | Z58 : 51 | 31:43 | 7 | 6 | 0 | |
| 1 gru 2024 | Z67 : 50 | 36:07 | 4 | 10 | 2 | |
| 23 lis 2024 | Z94 : 31 | 29:30 | 4 | 13 | 1 | |
| 16 lis 2024 | Z67 : 52 | 27:25 | 6 | 7 | 1 | |
| 26 paź 2024 | P58 : 59 | 28:58 | 7 | 2 | 4 | |
| 19 paź 2024 | Z104 : 52 | 34:19 | 10 | 16 | 4 | |
| 13 paź 2024 | Z66 : 57 | 36:46 | 7 | 7 | 2 | |
| 5 paź 2024 | Z63 : 49 | 26:33 | 2 | 9 | 2 | |
| 28 wrz 2024 | Z61 : 38 | 41:53 | 5 | 1 | 0 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 62 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 4 | 31:25 | 40 | 10,0 | 6,0 | 1,5 | 2,0 | 0,0 | 42,1% | 0,0% | 53,3% |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 12 | 32:25 | 104 | 8,7 | 7,6 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 41,1% | 0,0% | 74,3% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 11 | 29:28 | 58 | 5,3 | 6,9 | 1,2 | 1,1 | 0,6 | 37,0% | 25,0% | 55,2% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 31:07 | 75 | 7,5 | 4,9 | 1,0 | 1,0 | 0,6 | 47,8% | 15,4% | 39,1% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 13 | 31:06 | 73 | 5,6 | 6,7 | 1,5 | 1,2 | 0,8 | 34,1% | 31,3% | 63,2% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 45:38 | 12 | 12,0 | 13,0 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 50,0% | 0,0% | 80,0% |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 11 | 31:04 | 82 | 7,5 | 8,3 | 1,5 | 1,3 | 0,9 | 49,4% | 0,0% | 26,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






