Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 311 min | 31:07 |
| Punkty | 75 | 7,5 |
| Zbiórki | 49 | 4,9 |
| — w ataku | 18 | 1,8 |
| — w obronie | 31 | 3,1 |
| Asysty | 10 | 1,0 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 6 | 0,6 |
| Straty | 15 | 1,5 |
| Przewinienia | 28 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 2,1 |
| Ocena (EFF) | 86 | 8,6 |
- 47,8%FG32 z 67 z gry
- 15,4%3P2 z 13 za trzy
- 39,1%FT9 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 32 | 67 | 47,8% |
| Rzuty za dwa | 30 | 54 | 55,6% |
| Rzuty za trzy | 2 | 13 | 15,4% |
| Rzuty wolne | 9 | 23 | 39,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (6WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 cze 2025 | P48 : 51 | 37:34 | 4 | 3 | 0 | |
| 17 maj 2025 | Z66 : 57 | 36:57 | 9 | 1 | 1 | |
| 11 maj 2025 | P52 : 58 | 29:33 | 4 | 4 | 2 | |
| 26 kwi 2025 | Z55 : 44 | 33:25 | 7 | 4 | 2 | |
| 12 kwi 2025 | Z65 : 59 | 37:16 | 7 | 3 | 2 | |
| 6 kwi 2025 | Z67 : 35 | 31:15 | 12 | 6 | 1 | |
| 22 mar 2025 | Z77 : 54 | 27:25 | 10 | 7 | 0 | |
| 15 mar 2025 | P66 : 71 | 30:52 | 4 | 13 | 1 | |
| 8 mar 2025 | Z78 : 58 | 28:06 | 14 | 4 | 0 | |
| 22 lut 2025 | P45 : 65 | 18:49 | 4 | 4 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 62 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 4 | 31:25 | 40 | 10,0 | 6,0 | 1,5 | 2,0 | 0,0 | 42,1% | 0,0% | 53,3% |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 12 | 32:25 | 104 | 8,7 | 7,6 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 41,1% | 0,0% | 74,3% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 11 | 29:28 | 58 | 5,3 | 6,9 | 1,2 | 1,1 | 0,6 | 37,0% | 25,0% | 55,2% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 31:07 | 75 | 7,5 | 4,9 | 1,0 | 1,0 | 0,6 | 47,8% | 15,4% | 39,1% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 13 | 31:06 | 73 | 5,6 | 6,7 | 1,5 | 1,2 | 0,8 | 34,1% | 31,3% | 63,2% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 45:38 | 12 | 12,0 | 13,0 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 50,0% | 0,0% | 80,0% |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 11 | 31:04 | 82 | 7,5 | 8,3 | 1,5 | 1,3 | 0,9 | 49,4% | 0,0% | 26,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






