Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 342 min | 31:04 |
| Punkty | 82 | 7,5 |
| Zbiórki | 91 | 8,3 |
| — w ataku | 45 | 4,1 |
| — w obronie | 46 | 4,2 |
| Asysty | 16 | 1,5 |
| Przechwyty | 14 | 1,3 |
| Bloki | 10 | 0,9 |
| Straty | 12 | 1,1 |
| Przewinienia | 22 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 1,9 |
| Ocena (EFF) | 145 | 13,2 |
- 49,4%FG38 z 77 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 26,1%FT6 z 23 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 38 | 77 | 49,4% |
| Rzuty za dwa | 38 | 74 | 51,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 6 | 23 | 26,1% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (3WBA) w barwach AMATORZY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 gru 2023 | P68 : 86 | 27:26 | 6 | 4 | 1 | |
| 25 lis 2023 | P87 : 89 | 38:32 | 7 | 8 | 4 | |
| 19 lis 2023 | P65 : 92 | 38:53 | 10 | 11 | 0 | |
| 11 lis 2023 | P55 : 70 | 27:31 | 6 | 4 | 0 | |
| 5 lis 2023 | P60 : 62 | 32:01 | 14 | 11 | 3 | |
| 28 paź 2023 | P43 : 64 | 25:04 | 2 | 5 | 1 | |
| 21 paź 2023 | P69 : 73 | 30:07 | 7 | 10 | 2 | |
| 14 paź 2023 | P42 : 54 | 33:21 | 6 | 10 | 0 | |
| 7 paź 2023 | Z59 : 54 | 29:15 | 4 | 7 | 3 | |
| 30 wrz 2023 | Z61 : 55 | 28:55 | 14 | 14 | 1 | |
| 24 wrz 2023 | Z61 : 58 | 30:36 | 6 | 7 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 62 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 4 | 31:25 | 40 | 10,0 | 6,0 | 1,5 | 2,0 | 0,0 | 42,1% | 0,0% | 53,3% |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 12 | 32:25 | 104 | 8,7 | 7,6 | 1,0 | 1,5 | 0,5 | 41,1% | 0,0% | 74,3% |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 11 | 29:28 | 58 | 5,3 | 6,9 | 1,2 | 1,1 | 0,6 | 37,0% | 25,0% | 55,2% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 10 | 31:07 | 75 | 7,5 | 4,9 | 1,0 | 1,0 | 0,6 | 47,8% | 15,4% | 39,1% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 13 | 31:06 | 73 | 5,6 | 6,7 | 1,5 | 1,2 | 0,8 | 34,1% | 31,3% | 63,2% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 45:38 | 12 | 12,0 | 13,0 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 50,0% | 0,0% | 80,0% |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 11 | 31:04 | 82 | 7,5 | 8,3 | 1,5 | 1,3 | 0,9 | 49,4% | 0,0% | 26,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






