LevOstroverkh
6BLAZERSLiga Mistrzów · 5WBA
- 2024–2026
- 52 mecze w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 49pktw 7 meczach
- 7,0pktna mecz
- 4,4zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 186 min | 26:30 |
| Punkty | 49 | 7,0 |
| Zbiórki | 31 | 4,4 |
| — w ataku | 4 | 0,6 |
| — w obronie | 27 | 3,9 |
| Asysty | 11 | 1,6 |
| Przechwyty | 6 | 0,9 |
| Bloki | 5 | 0,7 |
| Straty | 8 | 1,1 |
| Przewinienia | 6 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 63 | 9,0 |
- 37,5%FG18 z 48 z gry
- 44,0%3P11 z 25 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 48 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 7 | 23 | 30,4% |
| Rzuty za trzy | 11 | 25 | 44,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach BLAZERS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 gru 2024 | P0 : 20 | 31:25 | 9 | 7 | 1 | |
| 24 lis 2024 | P0 : 20 | 24:33 | 5 | 4 | 1 | |
| 17 lis 2024 | P0 : 20 | 34:27 | 10 | 2 | 2 | |
| 27 paź 2024 | P0 : 20 | 24:34 | 2 | 4 | 1 | |
| 13 paź 2024 | P0 : 20 | 28:18 | 8 | 7 | 5 | |
| 6 paź 2024 | P0 : 20 | 42:16 | 15 | 7 | 1 | |
| 29 wrz 2024 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 52 mecze · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 13 | 32:22 | 180 | 13,8 | 5,5 | 2,6 | 0,8 | 0,7 | 44,5% | 36,4% | 83,3% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 36:47 | 161 | 17,9 | 5,1 | 2,9 | 2,2 | 0,2 | 55,3% | 41,7% | 83,3% |
| 6WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 10 | 33:00 | 117 | 11,7 | 5,1 | 3,0 | 0,9 | 1,0 | 38,6% | 28,1% | 91,7% |
| 5WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 7 | 26:30 | 49 | 7,0 | 4,4 | 1,6 | 0,9 | 0,7 | 37,5% | 44,0% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | BLAZERS | 13 | 31:25 | 187 | 14,4 | 3,3 | 2,3 | 1,1 | 0,7 | 49,0% | 38,1% | 70,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






