LukaszIwanowski
0MDM SERWIS1. Liga · 5WBA
- 2023–2025
- 17 meczów w karierze
- 3 sezony
- 1 drużyna
- 199pktw 8 meczach
- 24,9pktna mecz
- 7,8zbna mecz
- 3,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 342 min | 42:45 |
| Punkty | 199 | 24,9 |
| Zbiórki | 62 | 7,8 |
| — w ataku | 11 | 1,4 |
| — w obronie | 51 | 6,4 |
| Asysty | 27 | 3,4 |
| Przechwyty | 16 | 2,0 |
| Bloki | 3 | 0,4 |
| Straty | 24 | 3,0 |
| Przewinienia | 24 | 3,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 60 | 7,5 |
| Ocena (EFF) | 172 | 21,5 |
- 40,9%FG63 z 154 z gry
- 37,5%3P36 z 96 za trzy
- 64,9%FT37 z 57 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 63 | 154 | 40,9% |
| Rzuty za dwa | 27 | 58 | 46,6% |
| Rzuty za trzy | 36 | 96 | 37,5% |
| Rzuty wolne | 37 | 57 | 64,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach MDM SERWIS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2025 | P49 : 55 | 46:22 | 21 | 8 | 3 | |
| 14 gru 2024 | Z79 : 47 | 48:00 | 44 | 11 | 5 | |
| 1 gru 2024 | P67 : 76 | 38:47 | 31 | 6 | 4 | |
| 23 lis 2024 | Z61 : 53 | 44:34 | 24 | 6 | 1 | |
| 9 lis 2024 | P59 : 66 | 47:22 | 22 | 9 | 6 | |
| 26 paź 2024 | P47 : 52 | 41:55 | 19 | 7 | 1 | |
| 20 paź 2024 | Z72 : 52 | 35:34 | 18 | 7 | 2 | |
| 13 paź 2024 | P59 : 68 | 39:22 | 20 | 8 | 5 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2025 · 17 meczów · 3 sezony · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | MDM SERWIS | 5 | 39:31 | 105 | 21,0 | 5,8 | 5,8 | 4,2 | 0,0 | 38,9% | 27,1% | 71,0% |
| 5WBA1. Liga | MDM SERWIS | 8 | 42:45 | 199 | 24,9 | 7,8 | 3,4 | 2,0 | 0,4 | 40,9% | 37,5% | 64,9% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 4 | 27:56 | 42 | 10,5 | 4,0 | 1,5 | 1,3 | 0,0 | 32,5% | 33,3% | 69,2% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






