Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 376 min | 34:09 |
| Punkty | 60 | 5,5 |
| Zbiórki | 76 | 6,9 |
| — w ataku | 31 | 2,8 |
| — w obronie | 45 | 4,1 |
| Asysty | 10 | 0,9 |
| Przechwyty | 5 | 0,5 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 19 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 103 | 9,4 |
- 42,6%FG26 z 61 z gry
- 12,5%3P1 z 8 za trzy
- 53,8%FT7 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 26 | 61 | 42,6% |
| Rzuty za dwa | 25 | 53 | 47,2% |
| Rzuty za trzy | 1 | 8 | 12,5% |
| Rzuty wolne | 7 | 13 | 53,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 cze 2022 | P73 : 74 | 41:53 | 5 | 6 | 1 | |
| 5 cze 2022 | Z76 : 70 | 47:28 | 6 | 5 | 0 | |
| 22 maj 2022 | Z83 : 77 | 23:04 | 2 | 2 | 0 | |
| 14 maj 2022 | Z85 : 82 | 27:03 | 7 | 2 | 1 | |
| 24 kwi 2022 | P58 : 60 | 48:00 | 6 | 6 | 2 | |
| 10 kwi 2022 | Z80 : 78 | 29:30 | 6 | 11 | 1 | |
| 3 kwi 2022 | Z86 : 80 | 25:46 | 4 | 11 | 0 | |
| 27 mar 2022 | Z63 : 55 | 23:00 | 2 | 10 | 0 | |
| 19 mar 2022 | P60 : 87 | 35:55 | 5 | 3 | 1 | |
| 12 mar 2022 | P55 : 71 | 35:57 | 9 | 7 | 2 | |
| 6 mar 2022 | Z106 : 63 | 38:07 | 8 | 13 | 2 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2023 · 54 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 9 | 32:09 | 29 | 3,2 | 6,9 | 1,4 | 0,4 | 0,4 | 30,0% | 0,0% | 62,5% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 10 | 36:05 | 53 | 5,3 | 8,3 | 1,6 | 0,8 | 0,7 | 41,0% | 0,0% | 60,0% |
| UNBA 501. Liga | SAHEL | 1 | 48:00 | 9 | 9,0 | 11,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 100,0% | — |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 11 | 34:09 | 60 | 5,5 | 6,9 | 0,9 | 0,5 | 0,2 | 42,6% | 12,5% | 53,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 7 | 32:38 | 35 | 5,0 | 7,7 | 1,3 | 0,4 | 0,1 | 34,0% | 0,0% | 20,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 4 | 35:56 | 8 | 2,0 | 6,8 | 1,5 | 0,0 | 0,0 | 13,3% | 0,0% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 6 | 29:30 | 16 | 2,7 | 5,7 | 1,7 | 0,5 | 0,7 | 29,2% | 0,0% | 28,6% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 6 | 22:01 | 19 | 3,2 | 4,3 | 1,5 | 0,8 | 0,2 | 34,8% | 0,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






