LukaszSadlek
33MDM SERWIS1. Liga · 5WBA
- 2023–2026
- 96 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 3 drużyny
- 54pktw 12 meczach
- 4,5pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 385 min | 32:06 |
| Punkty | 54 | 4,5 |
| Zbiórki | 61 | 5,1 |
| — w ataku | 18 | 1,5 |
| — w obronie | 43 | 3,6 |
| Asysty | 22 | 1,8 |
| Przechwyty | 14 | 1,2 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 12 | 1,0 |
| Przewinienia | 30 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 100 | 8,3 |
- 36,5%FG23 z 63 z gry
- 21,2%3P7 z 33 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 63 | 36,5% |
| Rzuty za dwa | 16 | 30 | 53,3% |
| Rzuty za trzy | 7 | 33 | 21,2% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (5WBA) w barwach MDM SERWIS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19 sty 2025 | P52 : 61 | 36:34 | 3 | 5 | 0 | |
| 11 sty 2025 | P49 : 55 | 28:56 | 3 | 3 | 1 | |
| 14 gru 2024 | Z79 : 47 | 48:00 | 7 | 13 | 4 | |
| 8 gru 2024 | P49 : 56 | 44:23 | 10 | 4 | 2 | |
| 1 gru 2024 | P67 : 76 | 23:38 | 0 | 1 | 3 | |
| 23 lis 2024 | Z61 : 53 | 30:06 | 4 | 8 | 4 | |
| 17 lis 2024 | P58 : 69 | 32:28 | 5 | 3 | 1 | |
| 9 lis 2024 | P59 : 66 | 31:34 | 4 | 5 | 2 | |
| 26 paź 2024 | P47 : 52 | 22:56 | 2 | 4 | 0 | |
| 20 paź 2024 | Z72 : 52 | 21:31 | 11 | 4 | 0 | |
| 13 paź 2024 | P59 : 68 | 29:07 | 0 | 3 | 2 | |
| 29 wrz 2024 | Z72 : 53 | 36:00 | 5 | 8 | 3 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 96 meczów · 7 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MDM SERWIS | 3 | 18:15 | 10 | 3,3 | 3,3 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 33,3% | 25,0% | 75,0% |
| 9WBA2. Liga | BASKET WILNO | 5 | 39:05 | 19 | 3,8 | 4,6 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 31,8% | 0,0% | 71,4% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 8 | 25:00 | 30 | 3,8 | 2,1 | 0,5 | 0,6 | 0,0 | 39,3% | 29,4% | 50,0% |
| 8WBA3. Liga | BASKET WILNO | 13 | 35:41 | 55 | 4,2 | 7,8 | 2,2 | 1,9 | 0,2 | 36,8% | 31,6% | 53,8% |
| 8WBABaraże | MDM SERWIS | 1 | 21:53 | 4 | 4,0 | 5,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 | 28,6% | 0,0% | — |
| 8WBABaraże | BASKET WILNO | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | MDM SERWIS | 10 | 29:31 | 32 | 3,2 | 2,9 | 1,4 | 1,4 | 0,1 | 20,4% | 7,7% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | BASKET WILNO | 9 | 27:31 | 26 | 2,9 | 6,1 | 1,6 | 1,8 | 0,3 | 34,3% | 16,7% | — |
| 7WBABaraże | MDM SERWIS | 1 | 18:55 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 6WBA2. Liga | MDM SERWIS | 9 | 31:32 | 28 | 3,1 | 3,8 | 2,1 | 1,7 | 0,2 | 23,6% | 9,5% | 0,0% |
| 5WBA1. Liga | MDM SERWIS | 12 | 32:06 | 54 | 4,5 | 5,1 | 1,8 | 1,2 | 0,2 | 36,5% | 21,2% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | MDM SERWIS | 11 | 21:41 | 19 | 1,7 | 1,5 | 1,0 | 0,7 | 0,4 | 22,6% | 22,2% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 41:52 | 8 | 8,0 | 20,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 12 | 17:13 | 23 | 1,9 | 2,3 | 0,6 | 0,8 | 0,0 | 23,5% | 28,6% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






