ŁukaszSzlązak
55PIASECZUSETSLiga Mistrzów · 7WBA
- 2020–2026
- 129 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 2 drużyny
- 26pktw 12 meczach
- 2,2pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 224 min | 18:41 |
| Punkty | 26 | 2,2 |
| Zbiórki | 20 | 1,7 |
| — w ataku | 7 | 0,6 |
| — w obronie | 13 | 1,1 |
| Asysty | 13 | 1,1 |
| Przechwyty | 4 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 9 | 0,8 |
| Przewinienia | 10 | 0,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 8 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 15 | 1,3 |
- 15,6%FG7 z 45 z gry
- 14,6%3P6 z 41 za trzy
- 85,7%FT6 z 7 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 7 | 45 | 15,6% |
| Rzuty za dwa | 1 | 4 | 25,0% |
| Rzuty za trzy | 6 | 41 | 14,6% |
| Rzuty wolne | 6 | 7 | 85,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z71 : 67 | 1:48 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 gru 2025 | Z62 : 49 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 gru 2025 | Z76 : 74 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 30 lis 2025 | P51 : 69 | 34:55 | 8 | 1 | 0 | |
| 23 lis 2025 | Z81 : 41 | 34:55 | 7 | 3 | 1 | |
| 16 lis 2025 | P68 : 76 | 9:56 | 0 | 1 | 0 | |
| 9 lis 2025 | Z86 : 61 | 31:28 | 0 | 2 | 6 | |
| 26 paź 2025 | Z67 : 49 | 27:10 | 8 | 1 | 2 | |
| 12 paź 2025 | P66 : 74 | 12:01 | 0 | 1 | 0 | |
| 5 paź 2025 | Z73 : 60 | 28:49 | 3 | 4 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | P42 : 65 | 21:16 | 0 | 4 | 1 | |
| 21 wrz 2025 | Z76 : 40 | 21:58 | 0 | 3 | 2 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 129 meczów · 13 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 4 | 29:05 | 23 | 5,8 | 2,0 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 30,8% | 28,6% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 13:25 | 14 | 1,4 | 0,7 | 1,3 | 0,1 | 0,0 | 15,4% | 17,4% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 18:41 | 26 | 2,2 | 1,7 | 1,1 | 0,3 | 0,0 | 15,6% | 14,6% | 85,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 21:15 | 63 | 4,8 | 1,2 | 1,2 | 0,7 | 0,0 | 30,8% | 27,3% | 84,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 15:23 | 38 | 2,9 | 0,9 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 29,5% | 26,5% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 37:09 | 91 | 9,1 | 1,6 | 2,1 | 0,6 | 0,0 | 27,5% | 26,6% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 31:23 | 140 | 10,8 | 3,4 | 3,0 | 0,5 | 0,1 | 35,3% | 32,0% | 72,2% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 35:56 | 155 | 12,9 | 1,8 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 36,6% | 38,0% | 71,0% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 34:58 | 41 | 10,3 | 1,5 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 35,9% | 32,3% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 30:50 | 132 | 10,2 | 2,2 | 2,1 | 0,4 | 0,1 | 35,7% | 31,0% | 95,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 30:18 | 77 | 7,7 | 1,8 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 29,5% | 22,4% | 71,4% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 7 | 35:50 | 73 | 10,4 | 3,1 | 2,7 | 0,3 | 0,0 | 29,6% | 28,6% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 8 | 33:36 | 105 | 13,1 | 2,8 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 32,4% | 35,6% | 73,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






