ŁukaszSzlązak
55PIASECZUSETS1. Liga · 2WBA
- 2020–2026
- 129 meczów w karierze
- 13 sezonów
- 2 drużyny
- 155pktw 12 meczach
- 12,9pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 431 min | 35:56 |
| Punkty | 155 | 12,9 |
| Zbiórki | 22 | 1,8 |
| — w ataku | 7 | 0,6 |
| — w obronie | 15 | 1,3 |
| Asysty | 23 | 1,9 |
| Przechwyty | 8 | 0,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 10 | 0,8 |
| Przewinienia | 12 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 21 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 104 | 8,7 |
- 36,6%FG49 z 134 z gry
- 38,0%3P35 z 92 za trzy
- 71,0%FT22 z 31 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 49 | 134 | 36,6% |
| Rzuty za dwa | 14 | 42 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 35 | 92 | 38,0% |
| Rzuty wolne | 22 | 31 | 71,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach PIASECZUSETS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 cze 2023 | P76 : 77 | 12:52 | 2 | 1 | 0 | |
| 4 cze 2023 | Z90 : 64 | 34:57 | 27 | 1 | 0 | |
| 28 maj 2023 | P64 : 64 | 20:37 | 2 | 0 | 1 | |
| 27 maj 2023 | Z64 : 51 | 43:10 | 15 | 2 | 1 | |
| 21 maj 2023 | Z70 : 52 | 43:32 | 9 | 0 | 4 | |
| 14 maj 2023 | Z73 : 66 | 34:28 | 3 | 0 | 2 | |
| 16 kwi 2023 | P76 : 79 | 29:38 | 19 | 2 | 0 | |
| 2 kwi 2023 | Z66 : 62 | 37:43 | 23 | 2 | 1 | |
| 26 mar 2023 | P76 : 81 | 48:00 | 23 | 4 | 2 | |
| 12 mar 2023 | Z86 : 60 | 48:00 | 15 | 1 | 5 | |
| 5 mar 2023 | P77 : 85 | 41:43 | 7 | 3 | 4 | |
| 5 lut 2023 | Z63 : 59 | 36:27 | 10 | 6 | 3 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 129 meczów · 13 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 4 | 29:05 | 23 | 5,8 | 2,0 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 30,8% | 28,6% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 13:25 | 14 | 1,4 | 0,7 | 1,3 | 0,1 | 0,0 | 15,4% | 17,4% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 12 | 18:41 | 26 | 2,2 | 1,7 | 1,1 | 0,3 | 0,0 | 15,6% | 14,6% | 85,7% |
| 6WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 21:15 | 63 | 4,8 | 1,2 | 1,2 | 0,7 | 0,0 | 30,8% | 27,3% | 84,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 13 | 15:23 | 38 | 2,9 | 0,9 | 1,2 | 0,4 | 0,0 | 29,5% | 26,5% | 75,0% |
| 4WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 37:09 | 91 | 9,1 | 1,6 | 2,1 | 0,6 | 0,0 | 27,5% | 26,6% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 31:23 | 140 | 10,8 | 3,4 | 3,0 | 0,5 | 0,1 | 35,3% | 32,0% | 72,2% |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 12 | 35:56 | 155 | 12,9 | 1,8 | 1,9 | 0,7 | 0,0 | 36,6% | 38,0% | 71,0% |
| 1WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 4 | 34:58 | 41 | 10,3 | 1,5 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 35,9% | 32,3% | 100,0% |
| UNBA 501. Liga | PIASECZUSETS | 13 | 30:50 | 132 | 10,2 | 2,2 | 2,1 | 0,4 | 0,1 | 35,7% | 31,0% | 95,8% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | PIASECZUSETS | 10 | 30:18 | 77 | 7,7 | 1,8 | 1,4 | 0,7 | 0,1 | 29,5% | 22,4% | 71,4% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | MM PROBASKET | 7 | 35:50 | 73 | 10,4 | 3,1 | 2,7 | 0,3 | 0,0 | 29,6% | 28,6% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | MM PROBASKET | 8 | 33:36 | 105 | 13,1 | 2,8 | 1,8 | 0,6 | 0,0 | 32,4% | 35,6% | 73,3% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






