MaciejGalecki
34GET WOW TEAMLiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 109 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 11pktw 11 meczach
- 1,0pktna mecz
- 0,7zbna mecz
- 0,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 74 min | 6:42 |
| Punkty | 11 | 1,0 |
| Zbiórki | 8 | 0,7 |
| — w ataku | 1 | 0,1 |
| — w obronie | 7 | 0,6 |
| Asysty | 4 | 0,4 |
| Przechwyty | 3 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 1 | 0,1 |
| Przewinienia | 7 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 16 | 1,5 |
- 30,8%FG4 z 13 z gry
- 30,0%3P3 z 10 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 13 | 30,8% |
| Rzuty za dwa | 1 | 3 | 33,3% |
| Rzuty za trzy | 3 | 10 | 30,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | Z61 : 51 | 0:25 | 0 | 0 | 0 | |
| 25 maj 2025 | P45 : 75 | 10:18 | 2 | 1 | 0 | |
| 18 maj 2025 | P50 : 56 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 11 maj 2025 | P68 : 80 | 4:13 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | P55 : 80 | 10:58 | 0 | 1 | 1 | |
| 13 kwi 2025 | Z78 : 71 | 2:17 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 mar 2025 | P74 : 82 | 2:10 | 0 | 1 | 1 | |
| 16 mar 2025 | P43 : 86 | 17:04 | 3 | 3 | 2 | |
| 9 mar 2025 | P63 : 74 | 4:13 | 0 | 2 | 0 | |
| 2 mar 2025 | P53 : 60 | 12:52 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 lut 2025 | Z64 : 53 | 9:07 | 6 | 0 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 109 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 8:24 | 3 | 0,3 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 10,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 7:32 | 2 | 0,3 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 6:42 | 11 | 1,0 | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 30,0% | — |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 23:37 | 42 | 4,2 | 1,8 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 45,2% | 46,2% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 10:56 | 10 | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 23,5% | 14,3% | 0,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 12:46 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 13:10 | 18 | 1,5 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 0,3 | 38,9% | 22,2% | 40,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 9:42 | 1 | 0,1 | 0,8 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 11:03 | 11 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 0,2 | 0,1 | 21,1% | 25,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 13 | 7:15 | 14 | 1,1 | 0,9 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | 46,2% | 33,3% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 16:07 | 10 | 1,1 | 0,8 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






