MaciejGalecki
34GET WOW TEAM1. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 109 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 11pktw 10 meczach
- 1,1pktna mecz
- 0,8zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 110 min | 11:03 |
| Punkty | 11 | 1,1 |
| Zbiórki | 8 | 0,8 |
| — w ataku | 4 | 0,4 |
| — w obronie | 4 | 0,4 |
| Asysty | 7 | 0,7 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 2 | 0,2 |
| Przewinienia | 9 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 11 | 1,1 |
- 21,1%FG4 z 19 z gry
- 25,0%3P2 z 8 za trzy
- 50,0%FT1 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 19 | 21,1% |
| Rzuty za dwa | 2 | 11 | 18,2% |
| Rzuty za trzy | 2 | 8 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 1 | 2 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (1WBA) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 gru 2022 | P59 : 71 | 9:52 | 0 | 2 | 0 | |
| 11 gru 2022 | P50 : 60 | 6:37 | 0 | 0 | 0 | |
| 4 gru 2022 | P45 : 71 | 12:09 | 0 | 1 | 1 | |
| 20 lis 2022 | Z71 : 66 | 6:22 | 0 | 1 | 0 | |
| 13 lis 2022 | P46 : 81 | 15:04 | 0 | 1 | 1 | |
| 6 lis 2022 | P75 : 81 | 20:04 | 6 | 0 | 3 | |
| 23 paź 2022 | P59 : 60 | 7:40 | 0 | 2 | 0 | |
| 16 paź 2022 | Z63 : 59 | 6:50 | 2 | 0 | 0 | |
| 9 paź 2022 | P60 : 79 | 18:01 | 3 | 1 | 1 | |
| 2 paź 2022 | Z56 : 55 | 7:46 | 0 | 0 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 109 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 8:24 | 3 | 0,3 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 10,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 7:32 | 2 | 0,3 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 6:42 | 11 | 1,0 | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 30,0% | — |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 23:37 | 42 | 4,2 | 1,8 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 45,2% | 46,2% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 10:56 | 10 | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 23,5% | 14,3% | 0,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 12:46 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 13:10 | 18 | 1,5 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 0,3 | 38,9% | 22,2% | 40,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 9:42 | 1 | 0,1 | 0,8 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 11:03 | 11 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 0,2 | 0,1 | 21,1% | 25,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 13 | 7:15 | 14 | 1,1 | 0,9 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | 46,2% | 33,3% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 16:07 | 10 | 1,1 | 0,8 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






