MaciejGalecki
34GET WOW TEAM1. Liga · UNBA 50
- 2021–2026
- 109 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 14pktw 13 meczach
- 1,1pktna mecz
- 0,9zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 94 min | 7:15 |
| Punkty | 14 | 1,1 |
| Zbiórki | 12 | 0,9 |
| — w ataku | 4 | 0,3 |
| — w obronie | 8 | 0,6 |
| Asysty | 7 | 0,5 |
| Przechwyty | 2 | 0,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 4 | 0,3 |
| Przewinienia | 9 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 22 | 1,7 |
- 46,2%FG6 z 13 z gry
- 33,3%3P2 z 6 za trzy
- 0,0%FT0 z 2 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 6 | 13 | 46,2% |
| Rzuty za dwa | 4 | 7 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 2 | 6 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 0 | 2 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (UNBA 50) w barwach GET WOW TEAM. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 cze 2022 | brak wyniku | 3:04 | 0 | 0 | 0 | |
| 14 cze 2022 | P83 : 85 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 12 cze 2022 | P74 : 76 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 7 cze 2022 | Z67 : 59 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 5 cze 2022 | P68 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 29 maj 2022 | P58 : 89 | 17:25 | 3 | 4 | 1 | |
| 22 maj 2022 | Z69 : 47 | 15:22 | 2 | 2 | 2 | |
| 15 maj 2022 | Z79 : 68 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 8 maj 2022 | P79 : 95 | 2:27 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 kwi 2022 | Z77 : 60 | 14:50 | 4 | 2 | 1 | |
| 10 kwi 2022 | Z84 : 64 | 3:47 | 0 | 1 | 0 | |
| 27 mar 2022 | Z75 : 65 | 19:10 | 3 | 1 | 1 | |
| 13 mar 2022 | Z81 : 70 | 18:15 | 2 | 2 | 2 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 109 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 12 | 8:24 | 3 | 0,3 | 0,7 | 0,2 | 0,0 | 0,0 | 10,0% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 8 | 7:32 | 2 | 0,3 | 0,6 | 0,1 | 0,0 | 0,0 | 25,0% | 0,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 6:42 | 11 | 1,0 | 0,7 | 0,4 | 0,3 | 0,0 | 30,8% | 30,0% | — |
| 5WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 23:37 | 42 | 4,2 | 1,8 | 0,6 | 0,7 | 0,0 | 45,2% | 46,2% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 10:56 | 10 | 0,8 | 0,8 | 0,8 | 0,4 | 0,0 | 23,5% | 14,3% | 0,0% |
| 4WBABaraże | GET WOW TEAM | 1 | 12:46 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 3WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 12 | 13:10 | 18 | 1,5 | 1,0 | 0,8 | 0,2 | 0,3 | 38,9% | 22,2% | 40,0% |
| 2WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 11 | 9:42 | 1 | 0,1 | 0,8 | 0,3 | 0,2 | 0,1 | 0,0% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA1. Liga | GET WOW TEAM | 10 | 11:03 | 11 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 0,2 | 0,1 | 21,1% | 25,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | GET WOW TEAM | 13 | 7:15 | 14 | 1,1 | 0,9 | 0,5 | 0,2 | 0,0 | 46,2% | 33,3% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | GET WOW TEAM | 9 | 16:07 | 10 | 1,1 | 0,8 | 1,2 | 0,3 | 0,0 | 20,0% | 0,0% | 0,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






